Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Zvolte královnu za rok 2013

Proměny: Zvolte královnu za rok 2013
Proměny: Zvolte královnu za rok 2013
Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Představujeme vám desítku proměn, o nichž si myslíme, že se nám za poslední rok povedly možná nejvíc. A teď je na vás, abyste zvolili dámu, která se stane absolutní favoritkou.

Pojďme si na Kafe.cz zvolit takovou MISS proměna 2013. Na rozdíl od nohatých náctiletých manekýnek, tato královna by se měla vyznačovat tím, že jí naše proměna prospěla a inspirovala k nalezení vlastního stylu.

Zde jsou naše finalistky:

Monika (35): Můj čas líčení nastal nedávno

Sympatická asistentka Monika přiznává, že pravidelně se začala líčit teprve před rokem. Každá rada od zkušené profesionálky se jí proto hodí, a tak absolvovala naši luxusní proměnu.

Markéta (37): Netušila jsem, jak obočí změní výraz obličeje

Výrazná tmavovláska Markéta (37) je další ženou, která absolvovala proměnu. Přišla zamračená a odcházela rozzářená. Podívejte se, proč.

Mirka (49): Dáma s šarmem Pařížanky

Mirka je na první pohled ženou, která to sama se sebou umí - elegantní a vždy skvěle sladěná. I tak ji ale zajímalo, jak si s make-upem poradí profesionální vizážistka, a v neposlední řadě byla zvědavá, co na proměnu řeknou čtenáři a manžel se synem. Dočkala se pochvaly?

Hanka (32): Už se nebojím experimentovat 

Hanka pracuje jako asistentka top managmentu v mediální firmě a je to ten typ dívky, na které můžou chlapi oči nechat. "Problém" ale tkví v tom, že je tak trochu nenápadná a nedokáže svoje přednosti správně prodat. Proto si ji do parády vzaly profesionální vizážistka a stylistka a vy se můžete podívat, jak se jim proměna podařila...

Eva (31): Z unavené mámy hvězda!

Eva je mladá maminka dvou kloučků, která mimo péči o rodinu zvládá ještě práci. Na sebe jí ale tím pádem už moc času nezbývá. Do proměny se přihlásila proto, že si chce užít hýčkání týmu profesionálů a přeje si být krásnější. Jak proměna dopadla, posuďte a ohodnoťte sami.

Veronika (28) - "Splnil se mi takový můj malý sen" 

Veronika nám už v přihlášce do proměny vyzradila svoje přání. Toužila totiž pořídit si účes v trendy Ombré stylu a kadeřnický tým ze salonu Klier jí to s radostí splnil. A jak to celé probíhalo?

Markéta (33) - "Od kadeřníka čekám nápad, ne otázky"

Energická Markéta se do proměny toužila přihlásit už dlouho, teprve teď ale našla odvahu a je tomu prý ráda. Jejím hlavním problémem jsou vlasy, se kterými si neví rady, a proto se odevzdala do rukou profesionálního týmu. Podívejte se, zda se jejich práce povedla.

Jana (33) - "Dlouhých vlasů mám už dost!"

Sympatická Jana se do naší proměny přihlásila proto, že už delší dobu touží po radikální změně účesu. Kadeřnice jí to ale vždy rozmluví, protože ostříhat takové krásné vlasy je prý přeci škoda. Jak to asi dopadne nyní? Přesvědčte se na vlastní oči...

Věra (33) - "Meruňkové proužky mě nejprve pěkně vyděsily"

Byť je Věrka velmi krásná mladá žena, necítí se prý po porodu ve své kůži. Trochu přibrala a má dojem, že už jí to nesluší tak jako dřív. To je důvod, proč se přihlásila do naší proměny. Podívejte se, jak to dopadlo.

Verča (30) - "Nový vzhled mi usnadnil hledání zaměstnání"

Maminka dvou dětí si právě začala hledat nové zaměstnání a věří, že upravený vzhled pro ni bude mimo jiné i klíčem k získání vysněné práce. A proto jsme právě ji do naší kafácké proměny vybrali.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky