Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TOP proměny: Markéta (37) - "Netušila jsem, jak obočí změní výraz obličeje

Proměny s DIBI Praha – Markéta: Netušila jsem, jak obočí změní výraz obličeje
Proměny s DIBI Praha – Markéta: Netušila jsem, jak obočí změní výraz obličeje
Zdroj: Luděk Nechvátal
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Výrazná tmavovláska Markéta je další ženou, která absolvovala luxusní Proměnu. Přišla zamračená a odcházela rozzářená. Podívejte se, proč.

Přinášíme vám letní rekapitulaci těch nejlepších proměn na Kafe.cz

Poté, co Markéta zkraje jara zhubla několik kilogramů a vylepšila si postavu, rozhodla se ve své osobní celkové Proměně pokračovat a naučit se lépe zacházet s kosmetickými přípravky a líčidly. "Myslím si totiž, že to moc neumím," přiznala se s úsměvem. "Vlastně bych řekla, že toho vím hodně málo, protože obvykle používám jen řasenku. Se stíny si moc nevím rady a z make-upu mě obvykle svědí obličej."

Lepší "adresu" než vinohradské Centrum kosmetických služeb DIBI Praha si vzhledem ke své citlivé pleti Markéta vybrat nemohla. Zlínská vizážistka Renata Mejzrová líčila kosmetikou značky Korff (Podívejte se, jaká femme fatale se minulý týden stala z Moniky) a ta díky svým jedinečným vlastnostem žádné alergické reakce nevyvolává. "Nemám ještě ani jedinou negativní reakci," podotýká temperamentní Renata a ještě než se pustí do vlastního líčení, upravuje Markétě tvar obočí. "Je příliš husté, má špatný tvar a způsobuje, že vypadáte permanentně zamračená," upozorňuje Markétu a ta souhlasí. "Lidé mi často říkají, že se mračím, i když to není pravda." Během deseti minut pilné práce pinzetkou je všechno naráz jinak a všem přítomným je jasné, že tahle Proměna bude ohromující.

Zdroj: Luděk Nechvátal

Co je KORFF:

Vysoce kvalitní kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou a elegancí, vzdálena jakékoliv formě okázalosti.

Korff se zrodil v Itálii v 70. letech jako průkopník luxusní značkové kosmetiky v italských lékárnách, jako synonymum elegance, smyslnosti a kvalitní kosmetiky.
Ve srovnání s jinými kosmetických společností na trhu založil Korff svoji konkurenční výhodu na dvou základních aspektech:

 • pokročilý kosmetický výzkum;
 • high-sortiment výrobků, které stimulují emoční sféru spotřebitele právě pro jeho prestižní cestu.

 

Zdroj: Luděk Nechvátal

Tvar obočí je hotov, teď je hlavním úkolem zbavit opticky Markétu tmavých kruhů pod očima, které jsou někdy více a jindy méně výrazné. "Hodně záleží na tom, jak si odpočinu," přiznává Markéta, která je jinak se svou pletí spokojená. "Přičítám to genetice, maminka taky měla moc pěknou pleť, a to i v pozdějším věku."

Zdroj: Luděk Nechvátal

TIP z DIBI: Markétě bych doporučila řadu OLOS THALASSO na rozjasnění a osvěžení pleti obzvlášť teď v letním období. Správná hydratace pleti je klíčem k její vitalitě a zářivému vzhledu. Aktivní látky této řady jsou výtažek řasy Chlorella Vulgaris, mořské alfa hydroxy kyseliny, mořská atomizovaná voda, bioplankton, vitamín E, kyselina hyaluronová, prášek z lastur ústřice (exfoliační krém) a mořská sůl.

Zdroj: Luděk Nechvátal Doporučené výrobky řady Thalasso pro domácí použití:

 • Čisticí hydratační pleťový gel 250 ml
 • Hydratační pleťová toniková emulze ve spreji 250 ml
 • Exfoliační pleťová pasta s práškem z lastur ústřic 100 ml
 • Hydratační okysličující pleťový krém 50 g

Pro více informací: www.dibipraha.cz

Zdroj: Luděk Nechvátal

Jak dopadla Proměna podle Markéty: "Dlouho jsem se nelíčila vůbec, protože mám výrazné oči i řasy. Ale teď vidím, že i jemnější nalíčení udělá divy. Určitě si nějaké jemné stíny a také make-up a podkladové krémy pořídím. Především mě překvapilo, jak obrovskou roli hraje tvar obočí. Teď už mi snad nikdo na potkání neřekne, že se na něj mračím."

Jak dopadla Proměna podle vizážistky Renaty: "Markéta je od pohledu naprosto nepřehlédnutelný typ. Stačilo pár jednoduchých kroků, několik rad a úplně rozkvetla. A doufám, že z Proměny půjde rovnou do bižuterie a pořídí si nějaké výrazné náušnice, protože jí skvěle sluší."

Líbí se vám Markéta a její nalíčení? Tady je SEZNAM použitých výrobků:

 • Podkladová base Korff Performer
 • Liftingový make-up Krff č. 3
 • Korff Illusionskin - korektor na oční okolí č. 2
 • Korff perfectsilk na zafixování make-upu
 • Stíny Korff Mooncharme - modro-šedé odstíny č. 1
 • Tužka na oči Korff perfect eyes č. 1
 • Řasenka Korff Panoramic
 • Korff couture rtěnka č. 3
 • Korff perfect Lips konturovací tužka promenad
 • Na vystínování použita Korff tvářenka č. 2
Výrobky můžete koupit na adrese:

DIBI CENTER kosmetický salon
U Kanálky 1585/9
Praha 2 Vinohrady

nebo v e-shopu www. lakosmetika.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky