Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TOP proměny: Eva (31) - Z unavené mámy hvězda!

Kompletní změna vizáže s kadeřnictvím KLIER: Eva (31) - Z unavené mámy hvězda
Kompletní změna vizáže s kadeřnictvím KLIER: Eva (31) - Z unavené mámy hvězda
Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Eva je mladá maminka dvou kloučků, která mimo péči o rodinu zvládá ještě práci. Na sebe jí ale tím pádem už moc času nezbývá. Do proměny se přihlásila proto, že si chce užít hýčkání týmu profesionálů a přeje si být krásnější. Jak proměna dopadla, posuďte a ohodnoťte sami.

Přinášíme vám letní rekapitulaci těch nejlepších proměn na Kafe.cz

Tahle energická žena pracuje jako asistentka a i když miluje podpatky, kvůli rychlým přesunům volí raději pohodlné boty. Jak sama říká, je v jednom kole. Ráno odvede děti do školky, pak jede do práce, prožije hektický den v kanceláři, cestou domů obstará nákupy, vyzvedne děti, uvaří, poklidí... Jednomu by se z toho skoro zatočila hlava. 

Co se týká péče o pleť, sází Eva hlavně na denní krém a čištění obličeje před spaním. Sama si uvědomuje, že by měla malinko přidat a jako svůj rest na kráse uvádí právě to, že se o pleť zas tak moc nestará.

Při líčení je jejím věrným pomocníkem kříženec krému a make-upu tzv. BB krém, dále pravidelně používá řasenku a když se chce opravdu líbit, přidá i stíny, tvářenku a rtěnku. 

 • Se stárnutím si Eva hlavu nedělá a říká, že by ráda léta přijímala s takovou grácií jako její maminka.

Dobře se cítí v pohodlném oblečení a nalíčená spíše přirozeně. Manžel ji naopak rád vidí v šatech s pěkným výstřihem a obdivuje na ní podpatky. Vždycky ji od něho potěší pochvala, že jí to sluší, stejně jako magická věta pronesená v butiku "Kup si to, miláčku".  

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů?

Kadeřnický expert KLIER: Andrea Doležalová

Volba účesu a postup: Mladá maminka měla přání zachovat délku vlasů, aby šly stále sepnout do culíku. Barvu jsme sjednotili přírodním odstínem s odleskem do červena dle typologie zákaznice a střih byl upraven zastřižením a následně prostřižením délek, aby vlasy do sebe lépe zapadaly. Následoval styling a dožehlení vlasů.

Doporučení klientce: Důležité je nepodceňovat zástřih (ideálně 1x za 5 týdnů) v kadeřnictví a pak také domácí péči. Mimo pravidelné používání kondicionéru či rychlé kúry je třeba vlasům jednou za čas dopřát i výživnu masku.

Expert na make-up: Elena Zelenohorská

Volba líčení a postup: Vzhladom k tomu že stylistka zvolila tričko so zlatou aplikáciou a doplnky pôsobili luxusne, rozhodla som sa líčenie pojať rovnako s luxusom. Na oči som naniesla zlaté stíny, do ktorých som z vonkajšieho kutika oka zapustila zlatohnedý stín a zadefinovala tvar oka hnedou linkou, řasy zvýraznila čiernou řasenkou. V kombinácii týchto farieb krásne vynikli Evy modré oči. Pleť som zjednotila a dotónovala lahkým makeupom, zmatovala pudrom, tvářenku som volila v jemnom matnom ružovom odtieni a na rty som naniesla krémovú rtenku taktiež v odtieni tvářenky, aby celkový vzhlad pôsobil jednotne.

Doporučení klientce: Nakolko Eva uprednostňuje jemné denné líčenie, odporúčam líčiť sa v jemných naturálnych farbách, ako su hnedé, béžové... nebáť sa na oči naniesť odtiene s tónom do oranžova, kde vynikne krásna farba modrých očí, všetko ladiť tón v tóne, tak docieli jemného nenápadného líčenia, vždy ale treba použiť řasenku. Pleť je bezchybná, stačí použiť zjednocujuci makeup alebo BB Creme, ako Eva aj používa, a zafixovať transparentným pudrom a zakončiť broskvovým odtieňom na tváře a rty..

Použité přípravky: M.A.C Cosmetics

Oči

 • Podkladová báza pod stíny: Paint Pot - PAINTERLY
 • Zlaté stíny - FLIP - limitovaná edice
 • Hnědé stíny - TWINKS
 • Tužka: Eye kohl- TEDDY
 • Řasenka - ZOOM LASH

Obličej

 • Makeup: FACE and BODY - N2
 • Puder: PREP + PRIME Transparent Finishing Powder
 • Tvářenka: Powder Blush - MOCHA

Rty

 • Tužka: Lip Pencil - DERVISH
 • Rtěnka: Cremesheen - CREME CUP

Expert na stylling: Lenka W.

Volba oblečení: U Evy jsem neváhala ani chviličku. Díky jejím očím v barvě džínoviny byla volba prostě jasná. Outfit tedy tvoří denimová vestička, pod níž jsme oblékly delší fáčové triko se zlatou aplikací andělských křídel a legíny. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak nápadný zlatý obojek alá Kleopatra.

Doporučení klientce: Eva je mladá žena, která se obléká zbytečně usedle. Měla by vsadit na barvy, zaměřit se na vrstvení (ledasco zakryje a ještě zahřeje) a nezapomínat ani na zajímavé doplňky, které celkový vzhled krásně dotvoří.

5 otázek pro Evu

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Byla jsem zvědavá a měla jsem chuť vyzkoušet něco nového pod taktovkou profesionálů.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Moc jsem se těšila, protože jsem zaměstnaná žena se dvěma dětmi a poslední dobou jsem neměla čas pro sebe.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Inspirovalo mě hlavně líčení, určitě zkusím být v tomto méně konzervativní. Ale hlavně chci nadále o sebe pečovat a občas se i rozmazlit profesionální péčí. ;-)

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Jsem maximálně spokojená, hlavně z vybrané barvy, která je úžasná, takže už nemám těch „svých“ pár šedivých vlasů a přijdu si mnohem mladší. Líčení od vizážistky bylo super, bohužel to chce léta cviku, což nemám, takže se vrátím k původní jemné klasice.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Kolegům v práci se líbila celková proměna, prý bych měla takto chodit častěji. Manžel výraznější líčení očí nečekal, takže si ze mě dělal legraci, že jsem konečně gotik, nejvíce ocenil úpravu vlasů včetně barvy a střihu a celkově se mu proměna líbila. Nejhezčí pochvalu jsem dostala od mých dětí, které mi řekly, že jsem jiná a hezčí.

 

Za spolupráci srdečně děkujeme kadeřnickému salonu Klier pod vedením paní Markéty Brockové a skvělé vizážistce a specialistce na svatební make-up Eleně Zelenohorské.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky