Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TOP proměny – Monika: "Můj čas líčení nastal nedávno"

Zdroj: Luděk Nechvátal
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Sympatická asistentka Monika přiznává, že pravidelně se začala líčit teprve před rokem. Každá rada od zkušené profesionálky se jí proto hodí, a tak absolvovala luxusní proměnu v Centru kosmetických služeb DIBI Praha.

Přinášíme vám letní rekapitulaci těch nejlepších proměn na Kafe.cz

Monice je pětatřicet let a pracuje jako asistentka. Protože má výrazné oči, obočí i rty, dlouhé roky se pravidelně nelíčila. "Jen když jsem se chystala do společnosti, sáhla jsem do kosmetické taštičky," přiznává a zároveň jedním dechem dodává, že to už neplatí. "Asi před rokem u mě nastala nějaká vnitřní změna, což vám asi lépe nevysvětlím. Zkrátka nějaký zlom, který mě popostrčil k těmhle ženským záležitostem trochu blíž. Do té doby bych o sobě spíš řekla, že jsem sportovní typ. Teď se ale líčím prakticky každý den - použiji určitě alespoň řasenku, podkladový make-up nebo i nějaké oční stíny a vlastně mě moc baví sledovat samu sebe, jak se tím mění moje nálada i sebevědomí k lepšímu. Také jsem už sklidila pár milých poklon a to mě jednak těší a jednak je to důkaz, že to moje nové "já" na to jde správně."

Do Centra kosmetických služeb DIBI Praha v Praze na Vinohradech si Monika přišla nejen pro odborné rady ohledně své citlivé pleti a Proměnu z šikovných rukou zkušené vizážistky Renaty Mejzrové. "Potřebovala bych poradit, jaké barvy mi sluší, a jsem zvědavá, jestli mi doporučí i nějaké, které jsou pro mě trochu v nemilosti - moc si neumím představit ani fialovou, ani zelenou."

Zlínská vizážistka Renata Moniku vzápětí vyvádí z omylu. Prý je hodně rozšířený. "Ženy si myslí, že o barvě líčení rozhoduje barva duhovky. To ale není pravda. Jednoznačně jde o celkové ladění - oblečení, oči, barva vlasů." Mimochodem... Monika je velkou ctitelkou růžové barvy.

Už minulá Proměna Kateřiny, která se celý život bránila hnědým očním stínům, dokázala, do jaké míry má Renata pravdu.

Pro Moniku platilo totéž. Redakční tým už ani nepřekvapilo, že se i tentokrát napřed konala pečlivá úprava obočí. Tvar obočí je totiž alfou a omegou výrazu obličeje.

Přesvědčila se o tom například Proměna Venduly poskytla vodítko, jak poznáte kosmetičku-profesionálku.

Co je KORFF:

Vysoce kvalitní kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou a elegancí, vzdálena jakékoliv formě okázalosti.

Korff se zrodil v Itálii v 70. letech jako průkopník luxusní značkové kosmetiky v italských lékárnách, jako synonymum elegance, smyslnosti a kvalitní kosmetiky.
Ve srovnání s jinými kosmetickými společnostmi na trhu založil Korff svoji konkurenční výhodu na dvou základních aspektech:

  • pokročilý kosmetický výzkum;
  • high-sortiment výrobků, které stimulují emoční sféru spotřebitele právě pro jeho prestižní cestu.

Úkol číslo jedna: Renata sjednotila Monice přecitlivělou pleď. Také Monika se o to každé ráno snaží. "Bez make-upu do práce nevyrazím," tvrdí a Renata ji za to chválí. Zejména v létě doporučuje přípravky s ochranným faktorem.

TIP z DIBI: Provozovatelka Centra kosmetických služeb paní Marie Trupiano Monice vzkazuje: "Vzhledem k přecitlivělosti pleti bych Monice určitě doporučila řadu Sensitive Skin od Dibi, která zvyšuje toleranční práh pokožky, protože omezuje tvorbu cytokinů, tj. zánětlivých mediátorů, které způsobují přectlivělost, zarudnutí a svědivost pokožky. Zároveň zajišťuje hydrataci pokožky, a tudíž i celistvost hydrolipidického filmu pleti (je silnější a obnovuje se jeho funkčnost), podporuje přirozené ochranné mechanismy pokožky a její ochrannou vrstvu, a to vzhledem ke zvláštní konzistenci výrobků, díky nimž se na pleti vytváří neviditelná izolační vrstva chránící pokožku zvenčí. Nejdůležitější aktivní složkou této řady je Calmiskin získaná z lístků máty peprné, s vysokým obsahem polyfenolů."

Pro více informací: www.dibipraha.cz

Jak dopadla proměna podle Moniky: Jsem překvapená, jak nádherně se mi rozzářily oči. Výsledkem je jedna z nejhezčích fotek, kterou mám. Teď už vím, že tvaru obočí bych měla věnovat větší pozornost a také častěji používat rtěnky.

Jak dopadla proměna podle vizážistky Renaty: Monika má překrásnou barvu duhovky. Bylo to jako kouzlo... Když jsem ji líčila, měnila se mi pod rukama a odcházela se spokojeným úsměvem. To mě na mé práci opravdu nikdy neomrzí.

Líbí se vám Monika a její nalíčení? Tady je SEZNAM použitých výrobků:

Korff Performer - podkladová báze
Korff Radiance skin č. 2 - makeup
Korff Perfectsilk - pudr na zafixování make-upu
Korff Perfectbronz - fard na vystínování pleti
Korff Idealblush č.1 - fard - tvářenka
Korff Goldcharme č. 3 - stíny
Korff Perfect eyes blackč. 1 - tužka na oči
Korff MascaraPanoramic - řasenka
Korff Couture č. 4 - rtěnka
Korff Perfect lips č. 2 - konturovací tužka na rty
 

Výrobky můžete koupit na adrese:

DIBI CENTER kosmetický salon
U Kanálky 1585/9
Praha 2 Vinohrady

nebo v e-shopu www. lakosmetika.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky