Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adéla (17): Přítel mě tloukl v průběhu těhotenství, prý to bylo pokaždé omylem

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Jsem s přítelem přes rok, teď se nám narodil syn. Neplánovaně. Já si syna chtěla za každou cenu nechat a přítel mi říkal, že on taky. Přitom od doby, kdy se dozvěděl, že jsem těhotná, tak mě během prvních dvou týdnů bouchl asi 20 krát do břicha a dost silně, ale prý to bylo omylem.

Začal se ohlížet po jiných

Když se syn narodil, tak mi po dvou měsících řekl, že ho nechtěl, ale bylo mu blbý to říct. Vůbec se o malého nestará. Když ho o něco poprosím, tak to udělá schválně špatně, asi abych to po něm nechtěla znovu. Z práce chodí strašně unavený a jde si hned lehnout. Nic fyzicky ani psychicky těžkého tam nedělá. Čas nejraději tráví na mobilu a začal se ohlížet po jiných ženách a jsem si jistá, že mě podvádí.

Já mu jsem jedno

Důkazů mám dost, ale do očí mi říká, že mě nepodvádí a pak to hned zamluví... Po porodu mě milování ještě dost bolí, ale jeho to vůbec nezajímá, jde mu jenom o sebe, jak se cítím já, je mu jedno. Nevím, jestli má cenu s ním dál být, ale bojím se, že by chtěl střídavou péči. On by se nestaral na 100%, ale jeho mamka a babička by o malého bojovaly.

Mně ještě chybí pár týdnů do 18 let a on už je plnoletý, tak se bojím, aby soud nerozhodl, že malého bude mít on. Ale jinak vůbec nevím, jak to u takového soudu chodí. Za celou dobu, co jsem byla těhotná, a za dobu, co je malý na světě, mi na něho dal asi necelých 5000 Kč. Na celou výbavu pro dítě a to je všechno.

Potřebovala bych poradit, co mám dělat. Adéla

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU