Veronika Kopřivová po rozchodu s Jaromírem Jágra našla štěstí v náruči modela Miroslava Dubovického. Ze začátku jejich vztah byl zalitý sluncem, nedávno se ale spekulovalo, zda se náhodou nerozešli.

Fámy rozjela sama Kopřivová, když na Instagramu odpovídala na otázky svých fanoušků způsobem, jakoby byla bez partnera. "Jsi šťastná?" zeptala se jí jedna ze sledujících a Veronika odpověděla: "Štěstí je dle mého hodně pomíjívé. Je to chvilkový pocit, který zažívám, ale dost často. Jsem nadšenec a stačí mi maličkost, abych se nadchla. Právě v tento okamžik se necítím šťastně." Tím samozřejmě vzbudila další zvídavé otázky, jak to s fešným modelem aktuálně má!

Uběhlo pár týdnů a Kopřivová s Dubovickým opět vrkají jako na začátku vztahu a opět dávají na sociální sítě společná zamilovaná videa. V posledním z nich se však přiznali k nemilé věci, oba chytili COVID-19!

Kopřivová a Dubovický se nedávno vrátili z Itálie

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová si po podivné promlčené krizi udělali romantickou dovolenou v Itálii a je vidět, že problémy už u nich odvál čas!

Dvojice zásobovala své fanoušky společnými snímky od moře a vypadalo to, že se báječně baví.

Návrat do Prahy ale už tak ideální nebyl, milenci totiž oba ulehli do postele s koronavirem, a následně o situaci informovali na svých sociálních sítích!

Informace potvrzena

Kopřivová si s Dubovickým natáčela stories z postele, kde naznačovala, že se oba léčí. "A takovýhle fešáci jsme teď", prohlásila Veronika a její partner dodal: "Coviďáci," čímž naznačil že mají právě koronavirus!

Jelikož následně přišlo Kopřivové stovky dotazů, zda si dělal Dubovický legraci, nebo jsou skutečně pozitivní, musela s pravdou ven!

"Trošku zaspamovaný direct, zda skutečně máme covid. Ano, máme," potvrdila bývalá Jágra. Jindy aktivní Kopřivová si bude muset od svých pracovních povinností dát na chvilku pauzu. Doufejme, že povinná izolace s Dubovickým nebude mít za následek další krizi v jejich vrtkavém vztahu. Necháme se překvapit.