Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jon Bon Jovi (58): Charismatický zpěvák překvapí svým netradičním stylem bydlení

Jon Bon Jovi vytvářel vánoční dekorace.
Jon Bon Jovi vytvářel vánoční dekorace.
Zdroj: profimedia.cz a pinterest.com
Jon Bon Jovi vytvářel vánoční dekorace.

Jon Bon Jovi (58) si roky užíval zájmu fanynek. Jeho pohledu dokázala odolat jen málokterá žena. Mimo to, že se stal pěveckou legendou, rád investuje do nemovitostí. Se svým rozpočtem může vybírat z těch nejprestižnějších adres a luxusního bydlení. 

Z jednoho do druhého

V roce 2017 si pořídil moderní apartmán na Manhattanu s bazénem a kýčovitou vanou s výhledem na New York. Minulý rok se snažil prodat rozlehlé sídlo obehnané lesy v New Jersey, ke kterému patřila i velká hospoda a několik hektarů pozemků. Nedávno se zbavil luxusního domu v Palm Beach za bezmála 20 milionů dolarů. Původně ho koupil za polovinu a nechal rekonstruovat. Pro vilu s pěti ložnicemi a stejným počtem koupelen, velkou garáží a soukromou pláží nedaleko klubu amerického prezidenta Donalda Trumpa (74) našel kupce poměrně rychle. 

Během pár měsíců si pořídil mnohem větší dům ve stejném městě a usadil se jen kousek od svého dobrého přítele Howarda Sterna (66). Dům má sedm ložnic a koupelen, vinotéku s řízenou teplotou, posilovnu, výtah, ohromnou jídelnu spojenou s kuchyní a kancelář. Výhled na oceán je jen třešničkou na dortu. Dům je zařízený ve světlých barvách a interiér je dotažený k dokonalosti. Vévodí mu stylové doplňky a luxusní materiály. Neschází dostatek míst k posezení, krb, piano a obkládané stropy. 

Kolem domu je pečlivě upravená zahrada, které dominuje velký bazén. Venkovní prostory a terasy jsou přístupné z celého přízemí. 

Nové sídlo v Palm Beach je to nejdražší, co si kdy Bon Jovi pořídil. Za bydlení v prominentní čtvrti zaplatil zpěvák 43 milionů dolarů. 

Úkryt pro rodinu

Jon Bon Jovi, který má ruské, německé, sicilské a slovenské předky, se oženil už v roce 1989 za Dorotheu Hurley. Tu poznal už na střední škole. Mají spolu čtyři děti. Jediná dcera dělá rodičům problémy a už několikrát propadla drogám. Z posledního maléru, kdy se málem předávkovala, vyvázla jen díky "Zákonu dobrého samaritána". Zavoláte-li pomoc, dostanete imunitu, jste zbaveni všech obvinění a nesmíte být žalováni. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky