František Janeček a Tereza Mátlová měli velmi bouřlivé soužití. O krizi se u nich hovořilo více než deset let.

Mátlová se pokusila v minulosti od Janečka několikrát odejít, když ji ale zatrhl finanční tok peněz, vždy se nakonec do zlaté klícky vrátila.

Tentokrát je ale situace jiná, operní pěvkyně totiž neodešla sama, nýbrž po boku miliardáře Jaromíra Soukupa. Janečkovi samozřejmě tato informace nedělá příliš dobře, navíc ho velice trápí, že nemůže vídat svou dceru tak často, jak by si přál.

Mátlová se k Janečkovi nezachovala zrovna nejlépe

Přelet z jedné zlaté klece do druhé nedělal Tereza Mátlové žádný problém, potvrdila tím ale u veřejnosti svou pověst zlatokopky.

Je totiž více než podivné, že odešla až v době, kdy našla nového "sponzora", ačkoliv měla v minulosti mnoho příležitostí nefunkční vztah s Janečekem ukončit, vždy se po pár týdnech vrátila.

Samotný hudební producent nechce rozchod příliš komentovat, přes to ale přiznal, že ho velice trápí rozdělení s dcerou a představa, že si bude Jaromír Soukup hrát na náhradního otce ho přivádí k šílenství.

Janeček se dočkal velkého zklamání

"Opravdu jim to nemám za zlé. To, že je Tereza zaslepená, a jak si dovedete představit, propadla kouzlu miliardáře, i když všichni víme, jak je to v reálu. Je její věc, proti tomu nic nenamítám. Když mi ale začne vodit dítě k němu a on mu dělá kvazi tatínka, to mě pořádně naštvalo! Soukup má dům ve Strančicích, kde má i koně, tak to ubohé dítě lákají na ně. Do toho míchá svoje děti a představuje Terezu s Emilkou rodině. Přijde vám to normální u vztahu, který trvá několik týdnů? Mně jde opravdu jen o to, abych ochránil svoje dítě. Žádný takový člověk mu nebude dělat náhradního tatínka," rozčílil se nedávno František Janeček v rozhovoru pro Extra.cz.

Se svou dcerou navíc poslední týdny tráví pouze omezený čas, jelikož vztahy mezi ním a Mátlovou jsou aktuálně na bodu mrazu.