František Janeček a Tereza Mátlová tvořili pár a společně vychovávali malou dceru Emílii. Nic nenasvědčovalo tomu, že se chystají rozejít. Nečekal to ani Janeček, pro kterého bylo překvapivým zjištěním, že se jeho drahá polovička zamilovala do Jaromíra Soukupa.

Nutno podotknout, že nejde o obyčejné lidi. Hudební boss František Janeček a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup mají opravdu tučná konta. Tereza jistě toužila po normálním muži, ale z nějakého důvodu na něj nemůže narazit.

Tereza Mátlová tráví čas ve Strančicích, kde má Soukup dům

„To, že je Tereza zaslepená, a jak si dovedete představit, propadla kouzlu miliardáře – i když všichni víme, jak je to v reálu – tak to je její věc, proti tomu nic nenamítám. Když mi ale začne vodit dítě k němu a on mu dělá kvazi tatínka, to mě naštvalo,“ uvedl Janeček pro eXtra.cz.

Mezitím co předstírá, že mu odchod jeho partnerky nevadí, zvládá bravurně vyhrožovat. Sám naznačil, že tahat dceru k Soukupovi Mátlová rozhodně nebude. Obzvlášť v době pandemie koronaviru. Lze ale vůbec takovou věc ovlivnit?

Janeček už ji omrzel

„To uvidíte, jestli to ovlivním, nebo ne,“ řekl. Mátlová se tedy má zřejmě na co těšit. Janeček o jejich vztahu tušil. „Dozvěděl jsem to od Terezy teď v sobotu, kdy mi řekla, že je do něj zamilovaná a že on ji také miluje. Vrabci si to štěbetali už déle, tak jsem se zeptal,“ prozradil před pár týdny Janeček.

„A Soukup má dům ve Strančicích, kde má i koně, tak to ubohý dítě lákají na ně. Do toho míchá svoje děti a představuje Terezu s Emilkou rodině. Přijde vám to normální u vztahu, který trvá několik týdnů?“ táže se Janeček.

Raději tráví čas s Jaromírem Soukupem

Jediný, kdo se ke vztahu nevyjadřuje, je Jaromír Soukup. Otevřeně o něm naopak začala hovořit i Tereza Mátlová. Ta se se Soukupem potkala v pořadu televize Barrandov - Instinkty Jaromíra Soukupa, kde mezi nimi přeskočila jiskra.

„Nejsme v kontaktu,“ řekla Tereza v souvislosti s Janečkem pro Blesk pro ženy. Ten její odchod, i když tvrdí opak, úplně neunesl a prohlásil o ní, že je zlatokopka. Pocity Terezy byly smíšené. „Lhostejné mi to nebylo, už kvůli Emilce. Musím počítat s tím, že vše, co se o mně napíše, bude jednou číst mé dítě,“ uvažuje Mátlová.

Čím ji uhranul?

„A podle toho jednám, i když bych si mohla vylévat srdce nalevo, napravo. Ale za druhé zodpovědnost nenesu. Všechno je navíc tak proměnlivé a pomíjivé. Máte třeba špatnou náladu a v tu chvíli byste toho druhého nejraději zabil, a za půl hodiny může být všechno jinak,“ uvádí Mátlová a skrytě doufá, že to tak Janeček nemyslel.

Snový vztah se Soukupem popsala jednou větou. „Cítím se šťastná a milovaná,“ dodala.