Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna se po sedmi letech dočkala omluvy za hrubé urážky

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

Nela Slováková ne nechvalně známá svým arogantním chováním, v době pandemie se ale tato brněnská podnikatelka proslavila hlavně prodejem předražených dezinfekčních gelů z Maroka a rouškami. Díky tomuto kšeftu ještě popularita Slovákové prudce klesla, ona se však rozhodla situaci zachránit a omlouvá se za chyby z minulosti.

Nela Slováková je dostala před lety do showbyznysu díky své účasti v reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála. Peníze investovala a stala se z ní podnikatelka s plavkami.

Byznys frčel brněnské hvězdě několik let bez problémů, než přišla pandemická krize a Slovákové se v hlavě zrodil geniální plán! Dovést v té době nedostatkové dezinfekce a cílovým zákazníkům je prodávat za téměř 550 korun za 100ml!

Chybička se ale vloudila, a díky zavřeným hranicím se k přibližně dvanácti tisícům zákazníků, jenž si zboží předplatili, objednávky nikdy nedorazily! Místo aby se snažila Slováková situaci vyřešit, rozjela ve stejný čas prodej roušek s aktivním stříbrem, jenže i kolem nich brzy vznikl skandál! Padělané certifikáty, nedodané faktury a pochybnosti o použitých materiálech, podnikatelka měla rázem co vysvětlovat! Celou situaci monitorovala instagramová stránka Hlena Sleváková, jenže, došlo ze dne na den k jejímu zrušení a následně vzala Slováková věci do vlastních rukou.

Snaha o záchranu

Parodická stránka Hlena Sleváková odhalovala různé podivnosti v podnikání Nely Slovákové, včetně zveřejňování dřívějších jejich konverzací se zákazníky.

Arogantní a nevhodné chování vůči zákazníkům nebylo dle důkazních screenů pro brněnskou podnikatelku žádná výjimka! Slováková se navážela například do asiatů (nazývala je šikmookými), svobodných maminek a před lety se neváhala pustit dokonce do Ewy Farne, kterou hrubě urazila.

"Z malinkatýho, skromnýho, a roztomilýho dítěte, vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho, hnusnýho, namyšlenýho, arogantního a naprosto idiotskýho," napsala před sedmi lety Nela na svůj Facebook. Nyní se za výrok omluvila!

Firmy s ní rozvazují spolupráce

Nela Slováková si je dobře vědomá, že po vzniklé kauze si nemůže příliš vyskakovat, získala totiž velký počet haterů, mezi nimi je i většina jejich zákazníků, kteří se dones cítí podvedeni! Důkazem toho je i fakt, že s ní postupně rozvazují Instagramovou spolupráci firmy, kterým předtím roky dělala tvář.

Možná i kvůli tomu se snaží podnikatelka svou image trochu vylepšit a kaje se za své výroky z minulosti. Proto se veřejně omluvila Ewě Farne.

"Zapomněla bych zmínit moje vyjádření z roku 2013 směrem na Ewu Farnou, kde jsem se o ní nevybíravě vyjádřila, vzhledem k tomu, že jsme spolu měly tenkrát nějaký spor. Tímto se jí omlouvám, protože moje vyjádření bylo hloupé, mladistvé a nevybíravé, ale mám pocit, že teď je rok 2020 a někdo zaspal dobu!" Slováková nahrála svou virtuální omluvu pouze na Instastories, takže těžko říct, zda se k Farne dostane. Zda ale bude tato snaha stačit, aby vylepšila upadající instagramová hvězda svou pověst, ukáží až budoucí měsíce...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU