Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová: Nechápu, že mi desetileté děti dokáží napsat tak sprosté věci

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová byla známá již před svou rolí v seriálu Slunečná, díky ní je ale mladá herečka ještě více populární, má to ale stinné stránky! Hvězdička prozradila, že ji obtěžuje dvanáctiletý stalker!

Eva Burešová se musela po rozchodu s otcem svého syna postavit znovu na nohy a povedlo se jí to na jedničku. Zpěvačka a herečka je na vrcholu a režizéři se o ni doslova perou.

Hlavní hvězda Slunečné je díky divácky populárnímu seriálu denně na titulcích vše bulvárů, obnáší to ale i velké nepříjemnosti, se kterými se Evička svěřila v pořadu Showtime. Krásnou herečku obtěžuje teprve dvanáctiletý chlapec, který je její osobou posedlý.

Herečka musí řešit velmi nepříjemné útoky na svou osobu!

Eva Burešová se ve výše zmíněném pořadu rozpovídala o tom, co musí denně řešit na Instagramu. Chodí jí totiž často velmi nepříjemné zprávy, šokující je ale věk autorů zpráv.

Herečka tvrdí, že jí píší teprve desetileté děti a často se jedná o tak sprostou korespondenci, že nemohla ani nahlas zopakovat, co daní jedinci vyplodí!

"Nechápu, že desetileté děti jsou schopné mi psát to, co píší mě. Nepamatuji si, že bych v tomhle věku měla nějaké podobné touhy, nebo měla potřebu psát o tolik starším lidem něco podobného," svěřila se Burešová s nechutnými zážitky na sociálních sítích. Jeden z fanoušků prý navíc pojal lásku ke ní zcela psychopaticky a obtěžuje ji u mnoho měsíců!

Eva Burešová neví, jak chování náctiletého obejdy řešit!

"Díky mé popularitě jsem získala osobního stalkera. Jedná se o dvanáctiletého kluka. Začal nejdřív takový jako "Ahoj kočko, jak se máš," ale postupně se to začalo stupňovat a ty další věci už nemůžu ani říct na kameru, protože bych se styděla. Kdyby to byl někdo starší, tak už na něj rozhodně zavolám na policii, nebo na něj někoho pošlu" šokovala Eva Burešová!

"Teď mám navíc nového, to je zase dospělý muž, posílá mi fotografie a vyhrožuje mi, že chce moje nahé fotky. Bohužel s tím nic neudělám, k popularitě tohle patří a já se nemůžu zavřít doma a bát se vycházet," uzavřela herečka.

Naštěstí ale Evičce Burešová už delší dobu dělá garde její partner tanečník Matyáš Adamec, tak doufejme, že se ke krásné herečce nikdo netroufne ani přiblížit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU