Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Faustino: V Ženatý se závazky ho udrželo jen to, po čem žádný muž netouží

Hvězdy ze se seriálu Ženatý se závazky
Hvězdy ze se seriálu Ženatý se závazky
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Malí lidé to mají těžké. Všichni je přehlédnou, v davu nic nevidí, musejí snášet nejrůznější posměšky. David Faustino si ale na svůj vzrůst nemůže stěžovat. Díky němu se proslavil po celém světě.

Jinak to ani dopadnout nemohlo. David Anthony Faustino se narodil 3. března 1974 přímo v srdci filmového průmyslu v Los Angeles. Jeho otec Roger opracoval jako televizní kostymér a syna už ve třech měsících „zapůjčil" do jednoho pořadu. Navíc měl ještě staršího nevlastního bratra Jeffa, který v době jeho narození už patřil mezi zkušené dětské herce. V rodině se proto v dalších letech nevznášela obvyklá otázka „Co bylo ve škole?" nýbrž „Co bylo ve studiu?"

Pikantní aféra

První skutečný debut zažil mladík s italskými kořeny v šesti letech, kdy si zahrál v dramatu Act of Love po boku Mickeyho Rourkea a Rona Howarda, pozdějšího režiséra hitů jako Apollo 13 nebo Šifra mistra Leonarda. Opravdový nával slávy ho čekal až v roce 1987, kdy získal roli Buda, syna Ala Bundy v seriálu Ženatý se závazky. Komediální série se stala fenoménem a vysílala se deset let.

S dětskými herci je obvykle potíž, že rychle vyrostou, ale David měl štěstí. Od 13 let, když začal seriál natáčet, se jeho tělesná výška změnila jen minimálně a zastavila se na 160 centimetrech. I díky tomu v seriálu vydržel až do konce.

Bodoval také na milostném poli, kde naopak potvrdil pravidlo, že na velikosti nezáleží. U opačného pohlaví byl velmi oblíbený, přestože většina jeho přítelkyň byla vyšší o hlavu. Zdaleka největší pozornost ale vyvolala zpráva, že má pletky s Katey Sagal, která byla o 20 let starší a v seriálu hrála jeho matku. David ale pikantní aféru nikdy nepotvrdil.

Rozvod a drogy

V 90. letech se snažil o dráhu rappera, ale jeho úspěchy byly nicotné. Krachem skončily také pokusy o režii. „Po skončení seriálu jsem vlastně dělal jen dvě věci: bojoval s uhry a snažil se vyrůst," řekl David. Nebyla to ale úplně pravda. Herectví se věnuje dodnes, i když na další hvězdný moment zatím marně čeká. Kromě toho moderuje v rádiu, dabuje, otevřel vlastní klub a restauraci a v roce 2004 se po pětileté známosti oženil s Andreou Elmer. Za tři roky ale následoval rozvod, z čehož se těžce vzpamatovával. Policie u něj dokonce našla lehké drogy a vězení se vyhnul jen díky tomu, že souhlasil s odvykací léčbou.

Dnes žije s herečkou Lindsay Bronson a mají spolu tříletou holčičku Avu Marii. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU