Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

James Middleton: Starší sestry vévodkyně Kate ani Pippa o něm raději mlčí

James Middleton
James Middleton
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (26)

James Middleton díky sňatku své sestry Kate s princem Williamem neunikne pozornosti médií. Jak žije šedá eminence známé britské rodiny?

Muž v pozadí

James Middleton je bratr vévodkyně Kate a neméně známé Pippy. Obě jeho starší sestry se dokázaly vyšvihnout mezi britskou smetánku a dnes patří k nejsledovanějším ženám světa. Po rodičích zdědil podnikavého ducha a je majitelem dvou firem, Boomf a Cake Kit Company. Obě produkují sladkosti s fotopotisky a jsou v úzkém spojení s módními giganty jako Jigshaw nebo Ralph Lauren. Na jméno "Middleton" se v Británii zkrátka slyší.

James je pravý Brit. Vzdělaný, bohatý, zcestovalý, lidský, obklopený zvířaty, s pěstěným plnovousem a s božským britským přízvukem! Ovšem, zdání klame...

James je velký sportovec, nebojí se ani těch největších výzev. James je velký sportovec, nebojí se ani těch největších výzev. Zdroj: Instagram

Vada na kráse

Práce pro charitu, sportovní duch i smysl pro rodinu Jamese šlechtí. Bohužel ho už dlouhá léta souží nepříjemné stavy a deprese. Rakovina mysli ho rozežírá zevnitř, pomalu a po kouscích. Jsou dny, kdy není schopen zužitkovat energii, chodí jako tělo bez duše, je mu na obtíž mluvit i se s svými nejbližšími. Neumí rozeznat hranici mezi slušností a urážkou, je apatický, nezúčastněný, hrubý a lítostivý. Jako by nedokázal své emoce ovládat. A právě proto hledá útěchu v pohybu a u němých tváří.

Vlastní cestou

Využil slávy sestry Kate a spojil se s organizací Heads Together, která si klade za cíl otevřeně mluvit o psychických potížích, které mohou vést až k sebedestruktivním myšlenkám. Zapojuje celou svou rodinu a odhaluje ze své duše maximum. Stejně aktivní je i jako dobrovolník v Pets As Therapy, kde se svou desetiletou fenkou Ellou podstupuje různá cvičení a zkouší překonat, co mu stojí v cestě. Díky canisterapii je na dobré cestě. Inca, Luna, Zulu a Mabel jsou mu těmi nejlepšími parťáky.

Zdroj: Profimedia.cz

Nemoc si nevybírá

Bohatství a postavení je pro  život příjemným bonusem, ale nezaručí, že budete vůči maniodepresím imunní. Naštěstí má kolem sebe rodinu, která má pro jeho stavy pochopení a podporuje ho. I když má za sebou několik vztahů, drtivá většina z nich ztroskotala právě na vrtkavých základech Jamesovy psychiky. Ale kdo ví, třeba mu nakonec střídavý vztah s Donnou Air vyjde a stanou spolu před oltářem. Drobotina jak od vévodkyně Kate, tak od sestry Pippy mu ale nedá spát. George, Charlotte, Louise i Arthur zaměstnávají strýčka natolik, že není čas na chmury.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky