Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ani celebritám se koronavir nevyhýbá: Kdo jej skutečně má a co je jen fáma?

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
Zdroj: profimedia
Daniel Radcliffe

Minulý týden proběhla internetem zpráva, že Daniel Racliffe se nakazil koronavirem. Samotný herec a hvězda filmů o Harry Potterovi ovšem o ničem neměl ani tušení.

Pandemie a obrovský strašák posledních dní s názvem COVID-19 zasáhl celý svět. Internetem se každý den šíří další informace o nových nakažených a všude panují obavy. Koronavirus si ovšem nevybírá a tak už se objevil už i u hollywoodských hvězd. Potvrzenou nákazu má Tom Hanks se svou manželkou Ritou Wilson, či švagrová Sarah Jessicy Parker, všichni jsou aktuálně v karanténě.

Na seznamu byl ještě před pár dny i Daniel Radcliffe, pak se ale ukázala pravda. Známý herec ale k smrti vyděsil maskérku na natáčení.

O své "nemoci" se dozvěděl od maskérky

S šířením koronaviru se bohužel roztrhl pytel i se šířením poplašných zpráv! A právě Daniel Radcliffe se stal obětí jedné z nich! Jelikož ale nečetl žádné články, vůbec o ničem nevěděl.

"Včera jsem vtrhl do místnosti, kde mi měla maskérka udělat make-up na natáčení. Ona na mě ale okamžitě spustila, že jí její neteř poslala smsku, ve které ji varuje, že máš koronavirus!" tuto větu prý Radcliffe slyšel jako první od svého hereckého kolegy po příchodu na plac.

Překvapený filmový Harry Potter nevěděl co má odpovědět, jelikož byl celou situací zaskočený! Když se zeptal svého kamaráda, kde k informaci přišel, ukázal mu Tweet, který vše vysvětloval.

S humorem tvrdí, že vypadá nemocně každý den

Kamarád Daniela Radcliffa mu ukázal poplašný Tweet a známý herec si ze sebe okamžitě udělal legraci. "V tom Tweetu stálo něco jako: Daniel Radcliffe je první celebritou na světě, kdo má kontrakt s koronavirem," vtipkoval slavný představitel Harryho Pottera.

Naštěstí ale nákazou skutečně netrpí, na toto má ale také velmi jedinečné vysvětlení.

"Jsem od přírody velmi světlý typ, je tedy možné, že jsem dle médií působím nemocně. Uklidním Vás, takhle vypadám pořád," uzavřel Radcliffe aféru se zabijákem COVID-19...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU