Ewa Farna na začátku své kariéry byla velmi štíhlá dívka. S nástupem puberty se ale začala zpěvačka výrazně zakulacovat a získávat ženské tvary. Zatímco jiné baculky by trávily hodiny ve fitness centrech ve snaze nabytá kila shodit, Farna šla proti davu a udělala si z nich přednost! Pár kilo navíc přeci nikomu nevadí a naopak mužskému oku velmi lahodí! Po porodu syna Arthura ale Ewa překvapivě rychle zhubla a má postavičku jako lusk.

Nic není problém

Ewa Farna brala těhotenství od začátku jako přirozenou věc a nijak neměnila ani svůj velmi nabitý pracovní harmonogram, čímž všechny překvapila. Poslední koncert odzpívala doslova pár hodin před příchodem syna na svět. Stejně rychlým tempem se pak zpěvačka vrátila na pódia, nedodržela ani šestinedělí.

Farna se nijak nešetřila a vrátila ke koncertování tři týdny po porodu a od té doby jede opravdu na plný plyn. Aktivita v hudební branži spojená s péčí o miminko udělala zázraky a zpěvačka je nyní jako lusk. Kojení, běhání kolem Arthura, ale i náročné zkoušky na koncerty, mají za následek výrazný úbytek váhy Ewy Farné.

Skvělá forma

V takové formě nebyla zpěvačka už delší dobu a tak si novou siluetu náramně užívá a i fanoušci si všimli velkých změn. Výrazně pohublá postava Farné opravdu sluší. Jelikož ale v brzké době plánuje Ewička pořídit synovi sourozence, hubená postava jí nejspíš dlouho nevydrží a bude se opět pyšnit těhotenským bříškem. Společně s manželem Martinem Chobotem si druhé dítě velice přejí a nechávají vše na přírodě.