Monika Bagárová se stala členkou hvězdné poroty, která má za úkol vybrat novou Superstar. Po boku Pala Habery, Leoše Mareše, Mariána Čekovského a Patrície Pagáčové se mladá zpěvačka dostala na opačnou stranu, než před lety sama začínala.

Diváci letos získali trochu jiný formát soutěže, než byli v minulosti zvyklí. Kromě pětičlenné poroty budou i castingy probíhat trochu jina, než v předchozích ročnících. O finalistech pak rozhodne kolo zvané Divadlo, kde vybere Bagárová a kolegové nejlepší zpěváky, kteří se dostanou do živých vstupů. Po odvysílání castingových dílů ovšem na Moniku dopadla velká dávka stresu, což by mohlo ohrozit její těhotenství.

Bagárová to nemá poslední týdny jednoduché

Bagárová na nabídku stát se porotkyní kývla dávno předtím, než přišla do jiného stavu. Proto už z rozjetého vlaku nebyla možná cesta zpět.

Ačkoliv první díly byla zpěvačka teprve v prvním trimestru a nebylo vidět ani rostoucí bříško, v těch dalších už bude Monika v silně pokročilém stádiu těhotenství, což nebude vůbec fyzicky a psychicky jednoduché. Bagárová si dokonce dělala legraci, že během živých vstupů může kdykoliv porodit. Co však bylo pro nastávající maminku nejvíce složité, byla kritika, která se na ni strhla jako Tsunami.

Těhotná Bagárová dostala pořádně na frak

Na nové porotkyně Moniku Bagárovou a Patrícii Pagáčovou si diváci jaksi zatím nezvykli. Obrovsky kriticky diváci pohlíží právě na herečku Pagáčovou, Bagárová ale nedopadla o nic lépe. Stovky nenávistných komentářů, které si o sobě musela Monika přečíst, pro ni rozhodně nebylo nic příjemného. Zvlášť pro ženu, která je aktuálně na hormonální horské dráze. "Sama nic neumí a bude tady někomu radit, Boha t je afektovaná, ta Bagárová," pouští se v diskuzích lidé do zpěvačky.

Bagárová se ovšem i přes zlé jazyky zatím drží skvěle, a snaží z narážek na svou osobu si pokud možno nic nedělat. Díky podpoře svého partnera Makhmuda Muradova se soustředí hlavně na očekávaného potomka a kritiku hází doslova za hlavu. Mladé rodince přejeme hodně štěstí a zdraví a porotkyni Superstar vzkazujeme: Hlavně žádný stres!