Český showbyznys poslední měsíce zažívá doslova baby boom! Od začátku roku se už narodilo několik "hvězdných miminek" a těhulek stále přibývá.

Před pár dny potvrdila těhotenství například Veronika Arichteva, která si potomka s manželem přála už delší dobu, a konečně se jim zadařilo!

Další maminka v očekávání je moderátorka Andrea Antony, která nedávno po dvou letech odvysílala poslední díl diváckých zpráv a nyní bude pokračovat jako redaktorka pořadu ShowTime na CNN Prima News. Kráska s exotickým příjmením prý bude rodit v Podolí a na roli maminky se moc těší! Kdo další bude brzy o člena rodiny bohatší?

Budoucí zpěvačka, nebo zápasník?

Další slavná nastávající maminka, je porotkyně Superstar Monika Bagárová. Ta se rozhodla ve svých pětadvaceti letech přivést na svět prvního potomka svému zápasníkovi Muradovi.

U Superstar ještě zůstaneme, protože v jiném stavu je i kamarádka Bagárové, Markéta Konvičková! Pro zpěvačku je těhotenství doslova zázrak, jelikož nedávno prodělala rakovinu a nikdo netušil, zda jí zdraví vůbec tento dar dovolí.

Pupíček rychle roste i Kristýně Leichtové, která je již v pokročilejším stádiu a dá se říct, že vedle děvčat je zkušenou maminkou. Doma už má totiž dvouletou dceru Dorotku...

V posledním bloku se podíváme ne čerstvé maminky, které již mají svoje poklady pár týdnů u sebe. V únoru přivedla na svět dceru Lolu zpěvačka Berenika Kohoutová, která svým těhotenstvím všechny šokovala. Z divošky a párty girl je již druhý měsíc vzorná matka.

Překvapení

S druhým potomkem neotálela herečka Aneta Krejčíková, která necelý rok po prvním porodu otěhotněla podruhé. Přiznala však, že to nebylo plánované, nakonec si ale dosyta užívá štěstí. K malému Benovi na začátku dubna přibyla sestřička Antonie. Vtipné je, že stejně s Krejčíkovou otěhotněla i její kamarádka Marie Doležalová, která také má mezi svými dětmi sotva dvouletý rozestup. Herečka pojmenovala své děti netradičně, dcera je Alfréda a mladší syn dostal jméno Rudolf. Chlapeček se narodil těsně před vyhlášením karantény.

Drama zažila Ornella Koktová, která také patří do klubu fresh rodiček a také se jednalo o druhý porod. Jelikož se ale Sven narodil až po vyhlášení nouzového stavu, jeho otec Josef Kokta nemohl být u porodu, a proto Ornella musela rodit bez podpory svého milujícího manžela. Nakonec ale vše zvládla a dnes má doma dva kluky, Quentina a Svena.