Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kryštof Hádek si střeží soukromí. Nyní promluvil o Voříškové i současné situaci

Matěj Hádek v civilu
Matěj Hádek v civilu
Zdroj: Tilen Vajt
Matěj Hádek v civilu

Kryštof Hádek svůj soukromý život tají. Možná proto je tak harmonický, jak tvrdí. Jeho současná partnerka se navíc ve vodách šoubyznysu nepohybuje a herec ani nehodlá prozrazovat, kdo to je. S paní neznámou má Hádek dvě děti. Před ní dlouho chodil s Terezou Voříškovou nebo Berenikou Kohoutovou.

Vztah s Terezou Voříškovou byl bouřlivý. Pořád se jen rozcházeli a scházeli. Nakonec to ukončil sám Hádek. Voříšková po Hádkovi chodila s Vojtou Kotkem, který nezastírá, že jeho herecký kolega je podle něj zábavnější.

„Se mnou je to asi trochu nuda, kdežto s Kryštofem je zábava. Třeba Terezka Voříšková říkala, že když spolu začali bydlet, tak prvních asi šest měsíců Kryštof nebyl schopen koupit žárovky, tak měli celou dobu čelovky. Takové dobrodružství se mnou nezažije,“ prozradil Kotek v Show Jana Krause, kterého si Tereza našla po Hádkovi.

Hádek je nyní v soukromí spokojený

Voříšková je nyní čerstvou maminkou a partnera Matyáše Rambu si nemůže vynachválit. I Hádek nalezl po rozchodu s ní klid v duši. Se současnou partnerkou má dvě děti. „Bude jim pět a šest,“ řekl Hádek v pořadu Jana Krause. S rodinou tráví čas nejraději. „Jsem přiměřeně doma. Já doma chci bejt. Když máme volno, tak třeba někam jedeme, kam se nám chce,“ řekl herec, který jinak o soukromí příliš nemluví.

„Mám dva kluky, rodinný život je harmonický v tom nejširším slova smyslu. Já si spíš užívám tohle období. Doufám, že mě překonají v studiu,“ svěřil se Hádek s nadějí, že jednou budou jeho synové ve studiu lepší než on.

Má dva syny

Se syny si doma rád hraje. Ví, že přítomnost tatínka potřebují. „Povídám si s nimi. Naposledy se mě ptali, kam zase jdu. Říkal jsem mu, že jdu do práce a malej říkal, já ty lidi zabiju, to je strašný. On to se mnou prožívá, asi si myslí, že za to můžou ostatní lidi,“ směje se Hádek.

Hádkům poslední film se jmenuje Modelář. Film Petra Zelenky vypráví o chemikovi a leteckém navigátorovi, kterého ztvárnil právě Hádek. Lítání s dronem ale prý není nic pro něho. Zůstává zkrátka u herectví.

„Mě to úplně neláká. Mám k tomu respekt, protože si myslím, že hranice, kdy se to dá nepříjemně zneužít, je docela tenká. Lítal jsem s dětskou hračkou, ta skončila na stromě. Ani by mi to nepůjčili. Pro ten film sestavili speciální dron, který unese filmovou kameru. To jde do řádově několik stovek tisíc korun,“ prozradil herec.

„Já s oblibou říkám, že v hlavní roli je dron a my jsme s Jirkou Mádlem vedlejší,“ dodal Hádek. Role Mádla je ve filmu také důležitá. Hraje majitele půjčovny dronů, který je přezdívaný Plech. Ve volném čase je raper a sní o velkých penězích.

Mádl se musel kvůli roli naučit rapovat. Inspiroval se raperem jménem Kato, který se reálně podílel na hudbě k filmu. Zelenka film napsal už v roce 2013, ale nemohl to zrealizovat. Technika ještě neumožňovala to, co režisér pro film potřeboval.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky