Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Gottová slaví patnácté narozeniny. Smutná oslava poprvé bez tatínka.

Charlotte se svými rodiči
Charlotte se svými rodiči
Zdroj: Profimedia
Charlotte se svými rodiči

Charlotte Gottová už není žádná malá holčička, ale mladá dáma! Dnes dcera Karla Gotta slaví patnácté narozeniny, oslava bez otce ale bude pro ni velmi smutná...

Karel Gott po dlouhém boji s rakovinou zemřel vloni na podzim a zanechal po sobě čtyři dcery. Starší dvě už jsou ve věku, kdy už péči tatínka nepotřebují, jiné je to ale s nejmladšími Charlotte a Nelly.

Obě děvčata přišly o otce ve velmi útlém věku a smířit se s jeho ztrátou neni ani pro jednu z nich jednoduché.

Velkou oporou mladých slečen je samozřejmě jejich maminka Ivana Gottová, která se snaží dcery podržet v těžké chvíli nad vodou. Jsou ovšem okamžiky, kdy ani útěcha Ivany Gottové nestačí.

O své první dvě dcery, Dominiku a Lucii kdysi Karel Gott neprojevoval příliš zájem a ani jeho otcovské schopnosti nebyli zrovna příkladem do příručky o rodičovství.

Když ale našel známý zpěvák osudovou lásku, svou jedinou manželku Ivanu, změnil názor i na péči o své potomky! Dvě nejmladší holčičky proto od malička zahrnoval láskou a péčí.

Silné pouto

Zvlášť se Charlotte měl Zlatý Slavík silné pouto. To ukázali i v dojemném duetu Srdce Nehasnou, který Gott s dcerou nahrál pár měsíců před svou smrtí. Rodina Gottových už prožila první Vánoce bez milovaného tatínka a manžela a nyní je čeká smutná oslava kulatých narozenin...

Karel Gott si poslední měsíce před smrtí uvědomil jednu smutnou věc a to, že své dvě nejmladší dcery neuvidí vyrůstat. Zpěvák se tím velice trápil, bohužel ale jeho věk mluvil za vše.

Gott se snažil na svůj odchod holčičky připravit, i proto vznikl duet se Charlotte, aby měla na svého otce ty nejkrásnější vzpomínky. Jenže, na smrt se samozřejmě nedá nijak nachystat a obě děvčata nesou ztrátu tatínka těžce.

Pro Charlotte, která dnes slaví patnácté narozeniny, to bude první oslava bez otce a to samozřejmě není moc veselá situace. Už na pohřbu se ale dcera zpěváka ukázala jako velmi silná a distingovaná! Všichni s napětím očekávají, zda přebere pomyslené žezlo a půjde ve stopách Gotta, zatím se ale z pochopitelných důvodů stále drží celá rodina spíše stranou. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky