Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpěvačka Adele zhubla 40 kilo a tvrdí, že ani moc necvičila: Její trik je prostý

Adele
Adele
Zdroj: Šíp
Adele

Byla miláčkem Ameriky a Spojeného království. Říkalo se, že Adele je jediná, kdo si může dovolit být v pokryteckém světě slavných takhle obézní. Její talent je totiž tak veliký, že zkrátka upoutá hlasem jako zvon než svojí korpulentní postavou. Teď je ale všechno jinak.

Adele byla známá tím, že se zajímala spíše o kvalitu svých vystoupení, než o to, jak při nich vypadá. Hlas má za čtyři zpěvačky, tak si to mohla dovolit. Titulků „baculka Adele“ nebo „korpulentní zpěvačka“ ale už měla dost, a tak se s tím rozhodla něco udělat.

Ano, i na Adele došlo a musela začít cvičit. Na rozdíl od mnohých se jí ale skutečně podařilo zhubnout přes čtyřicet kilogramů. Muži na ní teď mohou oči nechat, jelikož vypadá famózně. Zajímavostí je, že kulatý – pro ni charakteristický obličej – jí zůstal. Jak se jí ale povedlo tak moc změnit svoji postavu?

Její trenérkou je brazilská cvičitelka Camila Goodis, která je odbornice na slovo vzatá. „Ani toho moc nenacvičím,“ svěřila se Adele deníku The Sun. Pravdou je, že když chcete opravdu zhubnout, podstatnou částí je i upravený jídelníček, a to Adele i Camila jistě dobře vědí.

Novou postavu si užívá

S Camilou Adele seznámila manželka Robbieho Williamse. „Znám Aydu dlouho a náhodou jsou s Adele dobré kamarádky. Nemyslím si, že ji tolik nadchlo cvičení samotné, ale změnila životní styl a věřím, že u ní zabrala hlavně dieta,“ řekla Goodis.

Zpěvačka si teď zkrátka hlídá výdej energie a příjem kalorií. Goodis není jediná, kdo Adele pomáhá na nové životní cestě. Zpěvačka si najala také Joela Wickse nebo Daltona Wonga, což jsou skutečně špičkoví trenéři, jenž mají na seznamu klientů nespočet celebrit.

Kdysi baculatá umělkyně jí hlavně rostlinnou stravu a k vysněné postavě jí pomáhá i pravidelné cvičení pilates, na které nedá dopustit. Možná se Adele teď seznámí snáz. Po rozvodu s manželem Simonem Koneckim pořád ne a ne najít toho pravého.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky