Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Kate: Našla recept na štíhlou postavu, který může zkusit každá žena

Vévodkyně Kate
Vévodkyně Kate
Zdroj: Instagram
Vévodkyně Kate

9. ledna oslavila vévodkyně Kate 38. narozeniny. Od první chvíle, co se objevila po boku prince Williama, je celou Velkou Británií milovaná. Lidi si umí získat svým spontánním chováním, kdy si nemusí hrát na primadonu, která by jen zneužívala toho, že se přivdala do vybrané rodiny. Titul vévodkyně si právem zaslouží.

Na Kate je téměř všechno dokonalé. Vzdušný účes, vybraný šatník i výstavní figura.

Genetika

Při pohledu na Carole Middleton je jasné, že z velké části vděčí Kate štíhlé postavě genetickému základu. Ani její sestra Pippa nemá s nadbytečnými kilogramy problémy a už pár měsíců po porodu syna Arthura se vystavovala v plavkách v Karibiku. Vévodkyně sice neběhá maratony a neholduje triatlonům, ale dodržuje přísnou Dukanovu dietu. V té se našla i její matka, která shodila pár přebytečných kil před svatbou v roce 2011.

Stres

Tři rošťáci nedopřejí vévodkyni chvilku klidu. Kate má sice po ruce tým chův a pečovatelek, ale po vzoru princezny Diany se snaží většinu péče o děti zvládnout sama. Odbíhá jen v situacích, kdy si to žádá královský protokol.

Být členem královské rodiny není med, musí reprezentovat a na bedrech ji tíží spousta charitativních projektů, které podporuje. Mimo povinnosti musí bojovat i s pomluvami a drby, které se ani jí nevyhýbají. Už mnohokrát musela dělat hluchou, když se spekulovalo o princově nevěře.

Princ v kuchyni

Nedávno se svěřila, že princ William ji sbalil na své kuchařské umění. Zkoušel to přes boloňskou omáčku, ale byla-li tak lahodná, že mu neodolala, už neprozradila. Nyní už se princ specializuje jen na čaj. V jeho vaření dosáhl mistrovské úrovně. Jídlo si musí vévodkyně připravovat výhradně sama.

K snídani mívá smoothie ze špenátu, koriandru, spiruliny, zelí a matcha čaje. Během dne nepohrdne gazpachem, melounovými saláty nebo tabboulehem. Nejoblíbenější je však ceviche. Marinované rybí maso v limetkové omáčce ale není pro každého. Když už vaří pro celou rodinu, většinou připravuje pečené kuře a ostré kari, které si zamilovala během svého prvního těhotenství.

Mimo to vévodkyně je Kate neustále v pohybu. O tom se přesvědčte v bohaté galerii plné momentek. Nebojí se fotbalu ani slaňování.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky