Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pohřešovaný Tomáš: Brno se ptá, zda se nezapletl s drogovým gangem

Pátrání zatím nepřineslo žádné výsledky.
Pátrání zatím nepřineslo žádné výsledky.
Zdroj: Profimedia

Tomáš z Brna je pohřešovaný už dva týdny, lidé se ale neustále snaží objevit jakoukoliv stopu vedoucí k chlapcovu nalezení. Nejrůznější informace přináší veřejně dostupný profil Tomášova bratra, kde lidé uvádějí velice zajímavé teorie o zmizení nezletilého. Někteří jedinci naznačují, že se Tomáš zapletl s velice nebezpečnou partou.

Patnáctiletý Tomáš P. zmizel ve středu 14. dubna. Mladík vyrazil ven se třemi kamarády, domů se ale bohužel nevrátil. Rodina zmizení syna ihned nahlásila, a začalo rozsáhlé pátrání v oblasti, kde byl chlapec naposledy spatřen.

Ani usilovná snaha hasičů, policie i veřejnosti ale zatím nepřinesla žádné nové stopy, Tomáš je stále nezvěstný.

Na facebookovém profilu bratra pohřešovaného ale lidé stále častěji naráží na jednu velice zajímavou, byť temnou teorii o Tomášově zmizení. Údajně se mohl zaplést s vlivným drogovým kartelem!

Rodina má o chlapce veliké obavy. Rodina má o chlapce veliké obavy. Zdroj: Profimedia

Rodina se stáhla, nikdo neví, kde Tomáše dál hledat

Média, policie i Tomášova rodina už téměř týden neposkytují k případu žádné informace. To samozřejmě vzbuzuje velikou zvědavost veřejnosti a hlavně těch, kteří se snažili příbuzným pohřešovaného s pátráním pomoct.

V komentářích na Facebooku se ale ozvalo již několik svědků, kteří jsou si jistí, že se s Tomášem někde setkali. Policie ale podobných hlášení dostává desítky denně a vše prověřit není zrovna nejjednodušší úkol.

Co je ale velice zajímavé, podle hlasů z lidu se Tomáš zapletl s nesprávnými lidmi, jeden z jeho tří kamarádů údajně pochází z velmi podezřelé rodiny.

K rodině se přidali desítky dobrovolníků. K rodině se přidaly desítky dobrovolníků. Zdroj: Profimedia

Kdo je tajemný pan C.? Celá rodina zapletená v prodeji drog?

„Prosím vás, kdo je ten pan C. a kam zmizel ten komentář o něm?“ ptá se paní Martina, sledující kauzu zmizelého Tomáše. „Pan C. je jeden ze tří chlapců, kteří Tomáše viděli naposledy,“ dostalo se zvědavé ženě rychlé odpovědi. 

Kamarád pohřešovaného Tomáše má být dle tvrzení lidí v diskuzi v Brně známý dealer, který byl do prodeje drog zatažen vlastní rodinou! „Psalo se o rodině C., že jedou v drogách (dealerství). Jak otec, bratr, tak on. Bratr prý sedí,“ ozývají se lidé, podle kterých je mladík v Brně známá firma. „Máte pravdu, ať řekne rodina, kdo u nich ‚dealuje‘, i když je to známo. Jak k tomu kluk přišel a že v tom jede už rok a půl,“ přitakává další osoba v komentářích.

„Čemu se divíte, že se tady objeví někdo, kdo Tomáše nebo C. zná, vždyť už by to bylo potřeba… Taky by se mohlo vše konečně pohnout. Věřím tomu, že je spousta lidí, kteří něco vědí, ale bojí se, a popravdě se ani nedivím…“ naznačuje jedna z obyvatelek Brna, že skutečně rodinu C. zná, a není sama.

„Ale nejsou všemocní. To, že mají kontakty a podplacené policajty, neznamená, že si budou moci dovolovat a umlčovat patnáctileté chlapce, kterým prodávají fet. Doufala jsem, že takto mediální kauza tomu pomůže a přistřihne jim křídla, ale opět se ukazuje, že prostě stačí poslat obálku nebo pár gramů na vyšší místa, a vše je vyřízeno,“ přidala další temnou zkušenost s rodinou C. jedna ze sledujících. 

Je ale pravděpodobné, že pokud jsou slova těchto svědků pravdivá, policie se tím už jistě zabývá. V kauze ale nejspíš ještě můžeme očekávat veliké zvraty. Nezbývá než doufat ve šťastný konec.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU