Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pátrání po Tomášovi: Skrývá se dobrovolně? Šokující svědectví občanů

Po Tomášovi pátrají i desítky dobrovolníků.
Po Tomášovi pátrají i desítky dobrovolníků.
Zdroj: Profimedia

Jsou to již dva týdny, co zmizel patnáctiletý Tomáš P. z Brna. Bohužel ani usilovné pátrání policie i veřejnosti zatím nevedlo k nalezení chlapce. Přibývají ovšem svědectví, že byl mladík spatřen v Kralupech nad Vltavou.

Tomáš z Brna vyrazil 14. dubna ve společnosti tří kamarádů ven, domů ke své rodině se už ale nevrátil. Jeden z mladíků, kteří dělali Tomášovi společnost, skončil v nemocnici, zbylí dva dorazili v pořádku.

Policie ihned začala po pohřešovaném usilovně pátrat, zatím ale bez výsledků. Ani rozsáhlá akce v okolí řeky Svratky bohužel nepřinesla žádné nové informace a po chlapci jako by se slehla zem.

Stovky lidí nyní s napětím čekají, zda se o Tomášovi objeví nové informace, ty ale zatím nepřichází. Objevují se ovšem čím dál častěji nová svědectví, že pohřešovaného někdo spatřil v úplně jiném městě, než se ztratil.

Rodina má o chlapce veliké obavy. Rodina má o chlapce veliké obavy. Zdroj: Profimedia

Lidé se snaží Tomáše najít, policie musí řešit desítky oznámení

Na profilu bratra pohřešovaného Tomáše se lidé neustále snaží získat nové informace. Kam se chlapec ztratil a proč nejsou dostupné žádné informace o vývoji kauzy? To jsou v posledních dnech nejčastější dotazy.

V komentářích se ale ozvalo už několik očitých svědků, kteří pohřešovaného mladíka údajně spatřili!

Co je ale podivné, jakákoliv zmínka o Tomášovi je podle diskutujících smazána, zatímco jiné komentáře, mnohdy útočné, na facebookovém profilu zůstávají.

Pátrání zatím nepřineslo žádné výsledky. Pátrání zatím nepřineslo žádné výsledky. Zdroj: Profimedia

Ukrývá se Tomáš v Kralupech nad Vltavou? Proč záhadně mizí komentáře?

„Jak už tady jedna slečna včera napsala: Je odklizený, moc toho věděl. Jakmile napsala jméno a o drogách, okamžitě jí to někdo smazal, je to smutný,“ tvrdí například jeden ze sledujících.


„Všimla jsem si, že tady nebo v té skupině na hledání jedna paní opakovaně napsala, že ho někde ukrývá, okamžitě byla smazaná, i když milion jiných blábolů zde zůstalo. Stalo se to několikrát jí i mně,“ přidávají se další lidé se stejnou teorií.

„Dobrý den, minulý týden jsem informovala policii, že by se mohl nacházet v Kralupech. Má dcera Erika si také myslí, že ho tam viděla, a dokonce že se s nimi mohl zdržovat na rampách. Samozřejmě se můžeme mýlit, ale ta fotka… Snad se brzy najde a držím palečky,“ je přesvědčená další paní, že Tomáše viděla. Proč ale média přestala o kauze poskytovat informace, je zatím stále nejasné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU