Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Která se nejvíc povedla?

Proměny: Která se nejvíc povedla?
Proměny: Která se nejvíc povedla?
Zdroj: Luděk Nechvátal

Další čtyři jarní proměny jsou venku a my vám v minulých týdnech postupně představili Irenu, Marii, Šárku a Ivetu. Posuďte sami, které ze čtenářek "vylepšení" prospělo nejvíc.

Marie (32) - "Na dovolené budu krásná"

Tahle šmrncovní dáma si kvůli proměnám téměř půl roku nezašla ke kadeřníkovi, protože co kdybychom jí právě zavolali. Na střih i barvu se tedy velice těšila.

Irena (31) - Z blondýnky brunetkou

Mladá maminka zatoužila po změně stylu a s důvěrou se odevzdala do rukou našeho týmu expertů. Jak se Irena tvářila na to, že se jí nikdo na nic neptal?

Šárka (34) - "Nechala jsem v Praze vlasy"

 

Šárka je maminkou devítiletého syna a jak už to bývá, zárověň i zaměstnanou ženou. Na přílišnou péči jí nezbývá moc času a v poslední době to pocítila hlavně na svém účesu.

Iveta (26): "Po rozchodu se mi otevřely obzory"

Usměvavá zrzka Iveta hledá svůj styl a chce se o sebe začít více starat. Po rozchodu s dlouholetým partnerem cítí prý doslova příliv nové energie, takže se rozhodla vyzkoušet naše proměny.

Za spolupráci děkujeme Studiu Michalangelo pana Michala Červeného a profesionální vizážistce Eleně Zelenohorské, která se specializuje na svatební a foto make-up.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Proměny: Vybrali jsme tyto dámy

Proměny: Vybrali jsme tyto dámy

Představujeme vám čtyři mladé ženy - naše čtenářky, které se rozhodly udělat krok ke zlepšení své vizáže a odevzdat se na pár hodin do rukou expertů…

Akční letáky