Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Šárka (34) - "Nechala jsem v Praze vlasy"

Proměny: Šárka (34) - "Nechala jsem v Praze vlasy"
Proměny: Šárka (34) - "Nechala jsem v Praze vlasy"
Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Šárka je maminkou devítiletého syna a jak už to bývá, zárověň i zaměstnanou ženou. Na přílišnou péči jí nezbývá moc času a v poslední době to pocítila hlavně na svém účesu.

"Líbí se mi dlouhé vlasy, ale po většinu dne je mám v culíku nebo smotané ve skřipci, protože mi překáží při práci i ve volnočasových aktivitách. Je na čase sebrat odvahu a udělat nějakou pořádnou změnu, co mi dodá šmrnc a zvedne sebevědomí," říká Šárka a dává kadeřníkovi Michalovi prostor k opravdu radikální změně.

Přečtěte si také, jak se z blondýnky Ireny stala brunetka nebo jak Marie získala šmrncovní krátký sestřih

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

  • Jen co Šárka dosedla na židličku, už byla doslova o culík kratší.

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)  

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Kadeřnický expert: Michal Červený

Volba účesu a postup: Nejprve jsem Šárku zbavil zátěže v podobě dlouhých vlasů, o kterých sama říkala, že potřebují změnu :-) Barvu jsme pouze zvýraznili a natónovali do odstínu hořké čokolády. Výsledkem je lehce zvlněné vzdušné mikádo s prameny měkce splývajícími okolo obličeje. 

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Expert na make-up: Elena Zelenohorská

Volba líčení a postup: Pani Šarka je velmi jemný a žensky typ a nie je zvyknutá sa výrazne líčiť, preto som sa rozhodla nemeniť jej identitu, a zvolila som jemný denný makeup. Šárka má ideálny priestor na viečku kde krásne vynikla čierna linka s hnedým stínom, ale len v záhybe oka a řasy som zvýraznila s čiernou řasenkou. Pri dennom makeupe som nevynechala ani lahučký makeup, ktorým som len zjednotila obličej a prepudrovala. Rty a tváře dotónovala broskovou farbou, ktorá Šárke dodala sviežosť. Vzhladom k tomu že sa pani Šárka líči naozaj velmi nenápadne, odporúčam použiť jemnú tvářenku a lesk na rty ktoré úplne stačia na vytvorenie prirodzeného vzhladu.

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock) Expert na stylling: Lucie styl

Volba oblečení: Pro Šárku jsem vybrala model sestávající z topu s aplikací, světlých džínů a módní krémové vesty - kardiganu. Skvěle pasuje silný zlatý řetěz okolo krku, který modelu dodává luxusnějšího vzezření.  Pro zvýraznění siluety jsem použila jednoduchý, úzký černý pásek. 

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

6 otázek pro Šárku

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Dlouhé vlasy ke mně patří, ale zatoužila jsem po změně. Bude léto a údržba kratších vlasů snad bude jednodušší. Takže to byl další důvod, proč jsem do toho šla.  

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Měla jsem ze svého rozhodnutí smíšené pocity. Těšila jsem se strašně moc. Nervozita a strach, jak to všechno dopadne. Hluboký nádech a vešla jsem do salonu. Nervozita opadla, protože byla výborná atmosféra, tak jsem se mohla těšit na výsledek. 

3. Jaké to je nechat se stříhat od kadeřníka (muže):

Já jsem si to vyloženě užívala. Nevidím rozdíl mezi tím, zda tě stříhá žena nebo muž. Michal je velký sympaťák, práce mu šla pěkně od ruky a sršel vtipem. Vše jsem nechala na něm.  

4. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Zkusila jsem něco nového a zjistila, že není třeba se změn bát. Každá žena si užívá, když se o ni stará zkušený tým kadeřníků a vizážistka, a může tak na pár hodin utéci z běžného shonu. 

5. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Nejtěžší bylo, když mi Míša ustřihl culík. Pak už jsem se nechala hýčkat a výsledek se povedl. Jsem s proměnou spokojená.  

6. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Okolí bylo v šoku, že jsem sundala svůj pěstěný ohon. S žádnou negativní reakcí jsem se nesetkala, což mě potěšilo. Prý mi to sluší :-) 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Za spolupráci děkujeme Studiu Michalangelo pana Michala Červeného a  profesionální vizážistce Eleně Zelenohorské, která se specializuje na svatební a foto make-up. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky