Velký test: Noční péče vám ubere několik let!

A to rozhodně nepřeháníme! Správně zvolená noční péče dokáže s vaší pletí zázraky. V noci totiž mohou v poklidu probíhat regenerační procesy, které jsou pro mladistvý vzhled tak důležité. Dopřejte si pár minut každý večer a uvidíte již brzy výsledky. Abychom vám výběr správného nočního krému usnadnili, připravili jsme pro vás speciální velký test.

Lirene H&V krém aloe a karité máslo den/noc, 80 Kč

Eva, 33

Krém intenzivně hydratuje pokožku, redukuje hluboké vrásky a vytváří efekt liftingu. ALOE VERA hloubkově hydratuje, stimuluje regeneraci buněk a vyživuje pokožku. Rovněž redukuje záněty a podráždění pokožky, má antibakteriální účinek. KARITÉ MÁSLO je přírodní ingredience se silně zjemňujícími a ochrannými vlastnostmi; regeneruje, vyživuje a hydratuje pokožku. PŘÍRODNÍ LIPIDY a VITAMIN A stimulují přirozenou regeneraci buněk pokožky, zvyšují flexibilitu pokožky a poskytují silný efekt liftingu.

Vzhled balení: Líbí se mi, je podle mne praktické, není ani zbytečně velké.

Vůně: Je slabá a příjemná, ale spíše se hodí k vyzrálejším ženám.

Konzistence: krémovitá

Aplikace: snadná (dobře se roztírá)

Vstřebávání krému: Vstřebával se mi beze zbytku.

Pocit po nanesení: Bez problémů a bez další reakcí pleti.

"Rozuměl" si produkt s make-upem? Nebyl problém se po nanesení krému nalíčit?
Krém je možný krásně používat pod make-up, nemá žádné nepříjemné reakce a netvoří mapy. Krém je ideální pod make-up a snáší se s ním bez nejmenších problémů. Já ale krém používala dle návodu hlavně v noci. Pleť jsem měla ráno krásně vyživenou.

Splnilo používání krému požadavky?
Ano

Máte pocit, že krém "něco dělal"?
Okamžitě po nanesení mám pocit zklidnění pokožky a hydratace, po pravidelném používání (délka testování 14 dní) mi přijde, že pokožka je pevnější.

Doporučila byste jej?
Krém se lehce roztírá a vstřebává. Krém obsahuje přírodní složky Aloe Vera a máslo Karité, které zaručují hydrataci a regeneraci pokožky. Krém bych doporučila spíše starší generaci, podle mě se vůně krému hodí spíše ke starším osobám, protože takhle podobně voněla i moje babička. I na krabičce je vyznačen věk od 40 - 70 let. Ideální je krém nanášet ráno a večer na vyčištěnou pokožku. Líbí se mi jednoduchý design výrobku, který má papírovou krabičku a krém je v jednoduché plastové dóze, která se lehce otvírá, dolní část je tvořena dvojitou stěnou, takže je krém chráněn i při pádu na zem. :-) U krému nejsou žádné "zbytečné" obaly nebo vzduchové bubliny, takže okamžitě po otevření je vidět, že je plněn až nahoru. Krém vydrží 6 měsíců po otevření dózy. Příjemná je také cena výrobku, takže pokud hledáte kvalitní výrobek za skvělou cenu, doporučuji sáhnout přímo po značce Lirene.

čtenářů si právě čte tento článek