Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký test: Noční péče vám ubere několik let!

A to rozhodně nepřeháníme! Správně zvolená noční péče dokáže s vaší pletí zázraky. V noci totiž mohou v poklidu probíhat regenerační procesy, které jsou pro mladistvý vzhled tak důležité. Dopřejte si pár minut každý večer a uvidíte již brzy výsledky. Abychom vám výběr správného nočního krému usnadnili, připravili jsme pro vás speciální velký test.

Lirene H&V krém aloe a karité máslo den/noc, 80 Kč

Eva, 33

Zdroj: shutterstock.com a archiv firem Krém intenzivně hydratuje pokožku, redukuje hluboké vrásky a vytváří efekt liftingu. ALOE VERA hloubkově hydratuje, stimuluje regeneraci buněk a vyživuje pokožku. Rovněž redukuje záněty a podráždění pokožky, má antibakteriální účinek. KARITÉ MÁSLO je přírodní ingredience se silně zjemňujícími a ochrannými vlastnostmi; regeneruje, vyživuje a hydratuje pokožku. PŘÍRODNÍ LIPIDY a VITAMIN A stimulují přirozenou regeneraci buněk pokožky, zvyšují flexibilitu pokožky a poskytují silný efekt liftingu.

Vzhled balení: Líbí se mi, je podle mne praktické, není ani zbytečně velké.

Vůně: Je slabá a příjemná, ale spíše se hodí k vyzrálejším ženám.

Konzistence: krémovitá

Aplikace: snadná (dobře se roztírá)

Vstřebávání krému: Vstřebával se mi beze zbytku.

Pocit po nanesení: Bez problémů a bez další reakcí pleti.

"Rozuměl" si produkt s make-upem? Nebyl problém se po nanesení krému nalíčit?
Krém je možný krásně používat pod make-up, nemá žádné nepříjemné reakce a netvoří mapy. Krém je ideální pod make-up a snáší se s ním bez nejmenších problémů. Já ale krém používala dle návodu hlavně v noci. Pleť jsem měla ráno krásně vyživenou.

Splnilo používání krému požadavky?
Ano

Máte pocit, že krém "něco dělal"?
Okamžitě po nanesení mám pocit zklidnění pokožky a hydratace, po pravidelném používání (délka testování 14 dní) mi přijde, že pokožka je pevnější.

Doporučila byste jej?
Krém se lehce roztírá a vstřebává. Krém obsahuje přírodní složky Aloe Vera a máslo Karité, které zaručují hydrataci a regeneraci pokožky. Krém bych doporučila spíše starší generaci, podle mě se vůně krému hodí spíše ke starším osobám, protože takhle podobně voněla i moje babička. I na krabičce je vyznačen věk od 40 - 70 let. Ideální je krém nanášet ráno a večer na vyčištěnou pokožku. Líbí se mi jednoduchý design výrobku, který má papírovou krabičku a krém je v jednoduché plastové dóze, která se lehce otvírá, dolní část je tvořena dvojitou stěnou, takže je krém chráněn i při pádu na zem. :-) U krému nejsou žádné "zbytečné" obaly nebo vzduchové bubliny, takže okamžitě po otevření je vidět, že je plněn až nahoru. Krém vydrží 6 měsíců po otevření dózy. Příjemná je také cena výrobku, takže pokud hledáte kvalitní výrobek za skvělou cenu, doporučuji sáhnout přímo po značce Lirene.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU