Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nic krásnějšího nikdy nezažila: Zuzana Plačková je ze syna Diona naměkko

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: Profimedia
Zuzana Plačková

Zuzana Plačková před pár dny přivedla na svět svého vytouženého syna Diona a mateřství ji velice naplňuje. Známá influencerka se pochlubila fotkou z porodnice a přidala dojemný vzkaz svému novorozenému chlapečkovi.

Zuzana Plačková prožívá nejkrásnější období. Hvězda Instagramu porodila syna Diona a jak sama říká, mateřství jí ze dne na den změnilo život.

"První den jsme rodiče a už teď nechápu, jak jsme mohli žít bez tebe, Dione. Ukradl jsi naše srdce na první pohled. Prožívám nejkrásnější hodiny mého života a nikdy jsem si nemyslela, že budu cítit lásku až tak intenzivně. Vlastně jsem nevěřila, že milovat se dá ještě víc," napsala pyšná maminka na Instagramu k fotce s manželem a synem.

Plačková se také pochlubila váhou miminka. "Dion není žádné drobátko. Má 51 cm a 3950 kg. Takže jsme se v překladu vypapali oba dva. Já mám stále břicho, jako by mi tam zapomněli ještě druhý dítě. Každopádně děkuji za plno krásných zpráv a doufám, že chápete proč neodepisuju, protože si to užívám, jelikož jsem nic krásnějšího opravdu nikdy nezažila," rozplývá se influencerka. Naměkko je i čerstvý otec René Strausz, který při pohledu na svého syna neudržel slzy štěstí.

Problémy s drogami

"René, tebe miluju víc než když předtím. Už teď jsi mi ukázal, jaký dobrý otec jsi a budeš," vyznala Zuzana Plačková lásku svému manželovi.

Ačkoliv nyní instagramová hvězda prožívá maximální štěstí, před rokem řešila velice nepříjemné opletačky se zákonem. Tehdy skončila v rukou policie. Spolu s manželem René Strauszem ji tehdy zadrželi během protidrogové akce a oba byli obviněni ze spoluúčasti v obchodu s drogami.

Po měsících stresu se letos v květnu dozvěděla radostnou zprávu během dovolené v Turecku. Soud ji i jejího muže zprostil obžaloby a tak si Plačková, která už byla v pokročilém stádiu těhotenství, mohla konečně oddychnout. 

Královna plastických operací si mateřství velice užívá

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky