Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zuzana Plačková chce prodat svou novostavbu, plánuje koupit větší dům u lesa

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: Profimedia
Zuzana Plačková

Zuzana Plačková se teprve nedávno přestěhovala do novostavby, kterou si nechala dle svých potřeb vystavět úplně od základů. V honosné vile se ale známá influencerka dlouho neohřeje. Jaké má důvody k prodeji domu?

Zuzana Plačková na Instagramu prozradila, že se během dvou let hodlá odstěhovat ze své novostavby, kterou ještě ani nemá zcela dokončenou.

Snem známé influencerky je bydlení v ještě větším přepychu a hlavně bez sousedů, což luxusní domek v obci Miloslavov zatím nesplňuje.

Plačková na přímý dotaz fanynky ohledně prodeje domu odpověděla celkem jasně, vily se chce do dvou let zbavit.

Našetři a můžeš se ozvat

"Tak za dva roky ho plánuji prodat. Tak si našetři a můžeš se ozvat," reagovala Zuzana Plačková na otázku o prodeji vily.

Podnikatelka si přitom na vybavení domu dala velmi záležet, najdete v něm drahé značkové tapety, mramor na zdech i podlahách a další vybrané kousky, za které Plačková se svým manželem René Strauszem utratili tisíce eur.

"Chci si postavit svůj vysněný dům někde pod lesem," prozradila hvězda reality show své plány.

Stále probíhající vyšetřování

I když se Zuzana Plačková chlubí honosným životním stylem, nad ní i jejím manželem Reném stále visí veliká hrozba.

Podnikatelka byla se svým mužem a dalšími členy gangu zatčena minulý rok na podzim v rámci protidrogové razie a ačkoliv díky dobrým stykům mohli Plačková se Strauszem opustit vazbu, stále probíhá proti nim vyšetřování na svobodě. Prokurátor navíc ihned zamítl žádost dvojice o stažení obvinění, a tak jsou i nadále stíháni.

Influencerka se před pár dny pochlubila těhotenstvím, což mnozí považují za chabý pokus vyhnout se spravedlnosti. Jak kauza nakonec dopadne, je aktuálně nejisté. Může trvat totiž další dlouhé měsíce, než padne finální verdikt u soudu. 

Zuzana Plačková věří, že za mříže nepůjde

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky