Veronika Gajerová se dostala do podvědomí seriálových diváků jako zdravotní sestra Pantoflíčková v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Půvabná blondýnka hrála také v celé řadě filmů, mezi nejznámější z nich patří snímek Copak je to za vojáka. Díky dluhům, které splácí, si musela najít stabilní práci, a tak šlo herectví stranou.

Z herečky květinářkou

Herečka zcela změnila obor, stala se z ní květinářka. Pokud si ji ovšem představíte, jak v obchodě váže květiny, tak jste na omylu. Náplň své práce přiblížila v rozhovoru pro eXtra. „Dělám pro jednu firmu, která vyrábí pro jiné společnosti a podniky květinové stěny a girlandy. A já se o ně starám. Musela jsem se to naučit. Zalévám je, zastřihávám, pečuji o jejich listy.“ Práci v novém prostředí si nemůže vynachválit, po třech letech dokonce povýšila. „Udělala jsem velký posun, jsem v kolektivu úžasných lidí. Je to úplně jiný svět,“ prozradila.

Dluhy

Herečka se dostala do situace, kdy dlužila 4 777 113 korun. Díky insolvenci a soudnímu oddlužení, kdy ji zbavili úroků, nyní částku splácí, zbývá ji splatit ještě necelý milion korun. Veronika přiznává, že v určité době pomýšlela i na sebevraždu. Pak navštívila právníka a začala dluhy řešit. Stále však dluží mnoha kamarádům, kteří jí v těžké situaci pomohli.

Všestranný talent

Veronika není jen herečka, je také velmi obsazovanou dabérkou. Jejím hlasem mluví například ikonická postava Samantha ze Sexu ve městě. Tím ovšem její talent nekončí. V poslední době se vrhla na malbu na hedvábí, chystá se uspořádat svou první výstavu. Své obrazy doposud darovala jen přátelům, nyní ovšem avizovala, že výstava bude prodejní.

Související články