Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Gajerová z Ordinace přišla o práci. Aby zaplatila dluhy, zalévá květiny

Veronika Gajerová
Veronika Gajerová
Zdroj: Profimedia.cz

I na herečku Veroniku Gajerovou dolehla koronakrize a musela hledat zaměstnání jinde. Oblíbená sestřička z Ordinace v růžové zahradě zalévá květiny v jedné velké firmě. Navíc je v insolvenci a splácí obrovský dluh. Nebyl tedy čas na hrdinství.

Herečka Veronika Gajerová pravidelně hrála v divadle Rokoko. Bohužel však kvůli koronaviru loni odehrála pár představení v září, a pak se divadla zase zavřela. Ani práce v dabingu nemá dostatek, do toho ji straší dluhy, bylo tedy nutné najít řešení.

Nakonec se na ni usmálo štěstí a našla si práci ve firmě, která vyrábí pro jiné společnosti květinové stěny a girlandy. Gajerová se o ně stará a zalévá je, aby neuvadly. 

„Vzala si mě pod palec moje inspektorka Helenka, která mě neskutečně mile přijala. Všichni mě tam přijali,“ prozradila herečka pro Ahaonline.cz.

Veronika Gajerová Veronika Gajerová Zdroj: Profimedia

Veronika má květiny ráda, proto ji těší, že se o nich dozvěděla spoustu pěkných věcí. Naučila se prý i mnoho nového o sobě, životě a poznala fajn lidi, se kterými si velmi rozumí. Jak sama říká, s květinami nemohou pracovat žádní negativní lidé.

Během koronakrize Gajerová přešla také k bylinkářství. Začala bylinky sama sbírat a stala se takovou domácí léčitelkou. Věří na jejich sílu a doufá, že se jí nebezpečná nemoc vyhne. Zatím se jí to daří.

Veronika Gajerová Veronika Gajerová Zdroj: Profimedia.cz

Veronika neměla v životě příliš štěstí. Roku 2019 musela kvůli dluhům vyhlásit osobní bankrot a ještě ji čekají tři roky splácení. Její dluh je dost velký, činí přes 770 000 Kč. Peníze jdou čtyřiceti věřitelům.

Herečka se tak samozřejmě bála, co se bude dít, když teď nemá příjmy. Mohla by mít s věřiteli dost velké opletačky. Rozhodla se tedy nesedět doma a hledat práci. Je přece jedno, jestli je herečka a zalévá květiny, v této složité situaci jsme si všichni rovni.

Ani její další kolegové se práce neštítí. Prodávají v obchodech, pracují na stavbách, jezdí taxíkem či sanitkou nebo alespoň dobrovolničí.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky