Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Gajerová slaví 56. narozeniny: Uzavřela se do světa plného andělíčků

Herečka se viditelně změnila a už tolik o sebe nedbá.
Herečka se viditelně změnila a už tolik o sebe nedbá.
Zdroj: Herminapress
Herečka se viditelně změnila a už tolik o sebe nedbá.

Herečka Veronika Gajerová bývala svého času krasavicí. Muži po ní šíleli, předháněli se, kdo ji získá. Nakonec si její srdce vydobyl divadelní režisér Petr Kracík. Pohledná blondýnka mu naprosto podlehla, brali se z velké lásky a zplodili spolu dvě děti. Jenže pak přišla herečka Tereza Kostková a vše bylo pryč. Od té doby se Veronika hodně změnila...

Herečka Veronika Gajerová si na práci stěžovat nemůže. Hraje v seriálech, hodně dabuje, ale v soukromí to u ní už tak slavné není. Od rozvodu s manželem Petrem Kracíkem se stáhla do sebe, s nikým prý moc nekomunikuje. 

Známého režiséra milovala celým svým srdcem. Představovala si, jak si budou užívat podzim života, až jim děti odrostou. Nečekala, že se dočká takové zrady. Nicméně ve vztahu s Kracíkem zřejmě nebyla zcela šťastná, vypadalo to, že o sebe nedbá, přibrala, sešla. Při péči o děti a domácnost tak trochu zapomněla, že by se měla starat i o sebe. 

Ale nevěra se obhajovat stejně nedá. I kdyby se Veronika snažila sebevíc, asi by manželství přece jen nezachránila. O režisérovi totiž kolují zvěsti, že ženskou krásu miluje víc, než je zdrávo. A to poznala na vlastní kůži i Veronika. Tehdy zjistila, že ona není jedinou ženou jeho života, ale Kracík se zakoukal do kolegyně Terezy Kostkové. Naprosto ztratil hlavu. Neviděl. Neslyšel. Veronice zůstaly jen oči pro pláč.

Kracík se s Gajerovou rozvedl, aby co nejdřív mohl pojmout za ženu krásnou Terezu. Herečka se snažila být kvůli dětem silná, ale nechala se slyšet, že stejně Tereze její exmanžel jednou provede to samé.

Stalo se a netrvalo to dlouho. Veronika se ale mezitím už stačila uzavřít do svého světa plného andělíčků. Obklopuje se jimi, protože ji činí šťastnou. Zdá se, že se v jejím životě vše začíná obracet k lepšímu. Vrací se jí pomalu úsměv na tvář a nová chuť do práce. 

Veronika právě dnes slaví své 56. narozeniny, nezbývá, než herečce popřát pevné zdraví a mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky