Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další děj Slunečné: Burešová odtajnila, jak to bude mezi Týnou a Jankem

Eva Burešová a Marek Lambora
Eva Burešová a Marek Lambora
Zdroj: Profimedia

Diváky Slunečné jistě potěší, že děj se začne ubírat tím správným směrem. Týna se konečně přestane bránit a dá šanci své lásce s Jankem. Uvědomila si totiž, že o něho nechce přijít. V následujících dílech už se bude chovat jinak. Řídit se bude hlavně svým srdcem.

„Myslím, že fanoušci seriálu konečně uvidí mezi Týnou a Jankem situace, na které tak dlouho čekají, ale to neznamená, že jejich vztah nebude mít překážky,“ prozrazuje Eva Burešová. Týna s Jankem si začnou plnými doušky užívat štěstí, a určitě by si ho užívali mnohem víc, kdyby nenastaly jiné problémy.

Štěpánovi (Jan Plouhar) se vůbec nedaří a pomalu se mu rozpadá jeho manželství se Sylvou (Bára Jánová) – kvůli pití. Situace mezi nimi se začne vyhrocovat, obzvláště v okamžiku, kdy se Štěpán posilňuje alkoholem a pro ránu nejde daleko. Sylva tak schytává jeho hněv i údery.

Nezřízeným pitím si zničí ledvinu, to ho dostane do nemocnice, a opět je tu otázka dárcovství. Tajemství, které Lída (Dana Batulková) tak úzkostlivě tajila, je venku – a zasáhne celou vesnici. Najevo vyjde, že skutečným otcem Štěpána je Leoš (David Prachař), a ne Franta (Ondřej Pavelka), který se odstěhuje z domu.

Marek Lambora Marek Lambora Zdroj: profimedia

Lída o všechny přijde a situaci přijede zachraňovat Kratinova matka Valentýna (Libuše Švormová). Valentýna je drsná statkářka a přísná žena, která nemá ve vsi dobrou pověst. Všichni, včetně její rodiny, byli rádi, že se odstěhovala, takže když se objevila, jsou zděšení.

„S Libuškou Švormovou už jsem natáčel na konci loňského roku, je bezvadná, jsem moc rád, že se tu objevila. V rodině Vackových nikdy nebyla nuda a Franta je obdivuhodný chlapík, když vydrží se ženou, jako je Lída. Možná je vnímána jako negativní postava, ale je s ní legrace – a bude ještě větší, bude to docela napínavé,“ prozrazuje Ondřej Pavelka.

To Julie (Lucie Polišenská) žije šťastným rodinným životem, užívá si malého syna Vašíka a lásku veterináře Martina (Martin Sitta). Ovšem jen do chvíle, než se nechá zatáhnout do natáčení filmu.
Ze své cesty po Amazonii se na statek opět vrací Jakub (Jan Dolanský). Jeho expedice nebyla úspěšná, a tak je zpátky v rodné vesnici.

Týna ho samozřejmě bere na statek, aby se dozvěděla temné tajemství, které všechno změní. Ale to, proč je zpátky, už tak trochu tuší Běta (Iva Hüttnerová).

John Linhart (Maroš Kramár) se konečně rozhoupal a rozhodl se, že si Denisu (Eva Josefíková) vezme dřív, než se narodí jejich dcera. Všechno se ale nějak zkomplikuje, a John Linhart zmizí. Na začátku to vypadá, že utekl před Denisou, ale Hana (Eva Holubová) začne mít podezření, že ho někdo unesl.

Maroš Kramár Maroš Kramár Zdroj: Profimedia

Po vyhazovu ze Solange si všichni mysleli, že Roman Maxa (Filip Tomsa) je zničený a dá pokoj. Opak je ale pravdou, všem ukáže, že ještě neřekl poslední slovo. Rozhodl se, že elektrárnu ve Slunečné postaví, a je ochotný pro to udělat cokoliv. Třeba i bojovat s celou vesnicí.

Zdá se, že vztah mezi Erikou (Kristýna Kociánová) a Tomem (Filip Blažek) je na dobré cestě, přestože Tomova bývalá tchyně (Zdena Herfortová) bude dvojici škodit. Větší zkouškou vztahu mezi nimi ale bude Eričino rozhodování, jestli má přijmout zajímavou pracovní nabídku, a taky Tomův úraz.

Pomalu se rozvíjející vztah mezi barmankou Rózou (Lucie Benešová) a profesorem (Jan Šťastný) bude jako na houpačce. Profesor Róze chvílemi imponuje, chvílemi ji pořádně štve. Takže ani jeden z nich neví, zda vůbec můžou být spolu.

zdroj: TV Prima

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky