Rok 2020 nebyl pro spoustu lidí úplně příznivý. Koronavirová krize se dotkla životů všech. Někteří ji vnímali jako možnost věnovat se konečně sami sobě, pro jiné znamenala konec podnikání a starosti. Tak či tak je spousta lidí ráda za to, že „prokletý“ rok 2020 konečně skončil.

A jak to tak bývá, koncem roku a začátkem roku nového si mnoho lidí dává nejrůznější předsevzetí, přestože se nezřídka stává, že z vytoužených slibů a plánů sejde již na začátku roku. Čemu by se chtěly věnovat a co by chtěly změnit v roce 2021 herečky ze seriálu Slunečná?

Eva Burešová, která ve Slunečné ztvárňuje postavu Týny Popelkové, by v roce 2021 chtěla změnit hlavně své stravovací návyky. „Každý rok jsem si dávala taková ta klasická předsevzetí, že budu cvičit, jíst zdravěji, respektive pravidelněji. Protože moje strava, to je hrůza. Letos je to ale jinak. Soustředila jsem se na vnitřní zdraví, chci se zaměřit na meditaci. Uvědomila jsem si, že žiji ve velkém stresu, a minulý rok pro mě byl extrémně stresující,“ nechala se slyšet herečka pro web eXtra.cz

Hubnutí, cvičení, zdravá strava. Tato trojice už je, dá se říct, takovým evergreenem, co se novoročních předsevzetí týče. Své o tom ví i Bára Jánová coby Sylva Popelková. „Zaměřím se na péči o sebe. Víc cvičení, zdravé a dobré jídlo. Naučit se říkat ne a nechat se životem trochu vést. Loňský rok byl hodně stresový – rozjela se Slunečná, karanténa, covid a řešila jsem i nějaké osobní problémy, takže jsem hodně zhubla. Nicméně během Vánoc jsem se zase vykrmila a nabrala,“ povzdechla si podle webu eXtra.cz představitelka nenáviděné Sylvy.

Zato Lucie Benešová, která hraje Rózu Vodičkovou, má zcela jiné plány. „Slíbila jsem si, že budu chodit víc do přírody, ale hlavně teď mám projekt jiného ražení. Jmenuje se Slunečný kabát pro Domino, společně s televizí Prima jsem se rozhodla udělat novou, barevnou fasádu dětskému domovu v Plzni, jehož jsem patronkou,“ svěřila se pro eXtra.cz herečka se svými krásnými plány.

A zase to hubnutí! Podle všeho má problémy s váhou i Denisa Nesvačilová coby Karolína Bendová. Ta si stěžovala, že přes Vánoce hodně přibrala. „Zkrátka mi nezbude nic jiného než míň a zdravěji jíst. Jinak jsem si taky řekla, že následující dva měsíce nebudu pít alkohol. Když jsme byli neustále doma, pili jsme víno,“ nechala se herečka slyšet pro výše uvedený web s tím, že doufá, že omezení alkoholu jí pomůže i v hubnutí.