Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Slunečné Denisa Nesvačilová je ve svízelné situaci, řeší ji s policií

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Zdroj: profimedia
Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová se ve Slunečné ještě ani neobjevila a už čelí výhrůžkám smrti. Některým fanouškům, kteří prožívají seriál evidentně více, než je zdrávo, vadí, že bude narušovat vztah mezi dvěma hlavními postavami, tedy Týnou a Jankem. Zašlo to až tak daleko, že jí policie nabídla svou ochranu.

Velmi nepříjemná situace potkala Denisu Nesvačilovou, která se v seriálu Slunečná ještě ani neobjevila a už musí čelit drsným výhrůžkám. To, co jí fanoušci Týny a Janka posílají, by bylo moc i na drsného chlapa. Herečka to také musela začít řešit s policií.

„Bohužel se už děje to, že mi lidé píšou strašný zprávy. Na obraz jdu až v půlce října a dostávám takové zprávy, že jsem to už musela řešit s policií a právníky. Chodily mi i výhrůžky smrtí. Že ví, kde bydlí moje máma, že mě pobodají v ateliéru, že mě přijedou znásilnit, že zabijou mámu i mě. Bylo to šílený,“ svěřila se super.cz Denisa.

Policie jí dokonce navrhla stálou ochranu, ale o to herečka nemá zájem. „Neumím si představit, že by mě někdo neustále hlídal. Nebylo by mi to příjemné. Věřím, že všechno bude v pořádku,“ myslí si Nesvačilová.

Dává si však pozor. Je si vědoma toho, že někteří mohou svoje činy i uskutečnit. „Zatím nepodávám žalobu, ale jestli v jednu ráno na mě bude někdo opět pořvávat před domem, už to být nenechám. Není to legrace. Ze čtyř set lidí může být jeden magor, který mi něco udělá,“ uvažuje herečka.

Zahraje si Karolínu, která je pěkné kvítko

„Za to mi ani role v seriálu Slunečná, který je skvělý, nestojí,“ podotýká. Zvládnout tak silnou nenávist, kterou vám ostatní dávají najevo, je těžké. Nesvačilová se to snaží ustát, ale jednoduché to určitě není.

„Já pomalu rozdýchala první vlnu hejtů a tady bych vám i já ráda představila Karolínu. Je to holka z děcáku, pro kterou je Týna jako sestra a Běta něco jako máma. Nikoho, než tuhle Popelkovic partu, nemá. Životem se protlouká na vlastní pěst, mnohdy svérázně, ale vždycky s humorem,“ popisuje na Instagramu postavu, kterou bude hrát.

Má ohrozit vztah Týny a Janka

„Nikdy by svým blízkým záměrně neublížila, je to rovná, bláznivá holka, které je všude plno a na statku ji mají rádi. Snad budete i vy, diváci. Je mi velikou ctí být nováčkem v partě Slunečné. Já i Karolína se na vás těšíme už na podzim, což mi připomíná, že snad nepřijde ta slibovaná druhá vlna (hejtů),“ promlouvá herečka k fanouškům.

Ti se ale tentokrát zachovali hezky a potěšili ji vřelými slovy. „Denisko, jste naprosto skvělá a váš smích tak nevídaně nabíjí, že to ani není možné. Moc se na vás těším a, prosím, nedělejte si nic z hejtů. Jsou to jen nešťastníci a zoufalci schovaní za monitor, kteří na víc nemají! A jestli někdo nechápe, že je to v seriálu napsaná role, tak tam opravdu není o čem,“ podpořila ji jedna z příznivkyň.

„Moc se na vás ve Slunečné těším, i když možná budete záporná postava! Jako herečka jste neuvěřitelně skvělá,“ vzkazuje jí další. Denisa se tedy, doufejme, nemá čeho bát. Uvidíme sami, jak zamíchá s dějem. Žádný andílek to jistě není.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky