Raperka Sharlota je na hudební scéně známá už nějaký ten pátek. Mnozí z vás ji jistě zaznamenali také v úspěšné veřejnoprávní reality show Zlatá mládež 2, kde byla skupinka zbohatlíků poslána dělat věci, ke kterým by se normálně nikdy nedostali. Nutno podotknout, že až na pár výjimek se Sharlota v show chovala přirozeně, mile a nenafoukaně. Na rozdíl od jiných účastníků.

Nyní krásná a potetovaná raperka okouzluje v české komedii Ubal a zmiz, kde si zahrála po boku Matouše Rumla, Marka Lambory, Martina Hofmanna nebo Radima Fialy. A na to, že není herečka, si vedla opravdu dobře.

Představila se v roli striptérky a režisér Adam Hobzik si pochvaloval, jak dobře vybral. Nebyl jediný, kdo extravagantní Šarlotu Frantinovou pro film svlékl. Ta se odvážných modelů nebojí ani v soukromém životě. Na premiéru filmu dorazila bez podprsenky, v blankytně modrých šatech, ve kterých nejspíš chtěla připomínat mořskou vílu.

Nejodhalenější model večera

Rozhodně zvítězila v pomyslné soutěži o nejodhalenější a nejvíc sexy model večera. Nebylo jí to však vůbec nepříjemné a pohledy mužů si vysloveně užívala. A to i přesto, že už je nějaký ten měsíc zasnoubená s partnerem Lukášem Jirkovským.

„Asi byste chtěli slyšet tu story o tom, jak mě můj kluk požádal romanticky na vrcholu Gibraltaru, ale on to udělal už v únoru, jednou takhle ráno v posteli. A jelikož jsem to rodině a nejbližším chtěla říct nejdřív osobně, trvalo mi v této době delší čas, než jsem se ke všem dostala, takže teď ofiko,“ řekla podle Blesku Sharlota.

Zpěvačka ve snímku Ubal a zmiz tančí u tyče před zraky vykuleného Matouše Rumla, kterého můžete znát především jako přitroublého Lexu z kultovního seriálu Comeback. Sharlota tančit umí, nestydí se, ale i tak je její role něčím, co není pro zpěvačku denním chlebem.

„Je to odvážná role pro odvážné lidi a to já jsem stoprocentně. Rozhodně tam vystupuju z komfortní zóny,“ prozradila na premiéře pro Aha!.

Ve filmu se svlékla už několikrát

Zase ale takové překvapení to pro ni nebylo. Režisér si ji vybral podle snímku, kde se objevuje zcela nahá. Šlo o film Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který ještě nebyl uveden do kin. Odhalování jí tedy starost nedělalo. Horší to bylo s učením choreografie u tyče. Na tréninky prý musela chodit třikrát týdně.

„Režiséři prostě vnímají moji energii a tím, že nejsem herečka, tak si to krásně sedlo. Ty role jsou v rámci mých možností,“ řekla pro Blesk se smíchem.

O tom, že Sharlota není žádný stydlín, svědčí i její Instagram, kde má spoustu sexy fotografií.