Pokud chtěl u veřejnosti spustit vášnivé diskuze, rozhodně se mu to povedlo. Americký rapper Lil Uzi Vert se rozhodl pro zkrášlení svého těla. Přesněji řečeno čela. Jeho tvář pokrývá spousta tetování, tentokrát se ale rapper odhodlal k velmi odvážnému kroku.

Doprostřed čela si totiž nechal implantovat přírodní růžový diamant v hodnotě zhruba 24 milionů dolarů, jak uvádí web Unilad.co.uk. Cena drahokamu je natolik vysoká, že jej rapper dokonce musel od roku 2017 splácet. Po uhrazení poslední splátky přišla jeho vytoužená implantace. Nový doplněk však rapperovi způsobuje nemalé komplikace. V nedávné době Lil Uzi na Twitteru sdílel fotku, na které bylo patrné, že mu čelo velmi krvácí. „Pokud si ho nenechám správně vyndat, mohl bych zemřít. Opravdu,“ stálo u snímku, který však Lil Uzi později smazal.

Rapper fanoušky vyděsil snímkem, na kterém krvácí

K tomu všemu se pojí také obavy o to, že šperk vypadne. Či hůř, že mu jej někdo z čela strhne. Na Twitteru se okamžitě začaly šířit obavy jeho fanoušků. „Co když mu někdo odtrhne diamant z čela, když bude spát?“ ptá se například jeden z uživatelů. „Dávej si radši pozor, až si budeš svlékat tričko. Nechtěl bych, aby sis svůj diamant utrhl,“ píše další. „Nemůžu z hlavy dostat představu, že někdo Lil Uzimu strhne diamant z čela. Skoro jsem vyzvracel večeři,“ pokračují reakce.

Sám rapper však na všechny reakce reagoval a vysvětlil, proč si nechal diamant implantovat do čela namísto toho, aby z něj vytvořil například prsten. „Kdybych ten prsten ztratil, dělali byste si ze mě mnohem větší legraci, než si děláte kvůli tomu, že jsem si jej nechal dát do čela,“ napsal Lil Uzi na sociální síť.

Lil Uzi si tak podle všeho myslí, že implantací ochrání drahý šperk mnohem lépe. A to i navzdory tomu, že kámen působí poněkud volně. Pro všechny případy si však nechal rapper podle webu Unilad.co.uk svůj drahokam pojistit.

Čas ukáže, co všechno kámen vydrží či zda jeho implantace nebude mít do budoucna nějaké zdravotní následky. Důležité je, že je Lil Uzi nyní spokojený a svůj nový doplněk si užívá. Ovšem, ruku na srdce, dát si na čelo diamant v hodnotě více než půl miliardy korun je přinejmenším nepraktické…