Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná a úspěšná Nicki Minaj čeká dítě s dvanáctkrát trestaným recidivistou

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Instagram
Nicki Minaj

Těhotná Nicki Minaj vyrazila fanouškům dech už loni v říjnu, když si vzala o pět let staršího Kennetha Pettyho. Ten byl totiž v minulosti ve vězení dvanáctkrát. Usvědčen byl ze znásilnění náctileté dívky a následně i vraždy při přestřelce. Známá raperka se však rozplývá a věří, že bude skvělým otcem pro jejich nenarozené dítě. Co všechno má tenhle chlápek za sebou?

První zločin spáchal Kenneth Petty, když mu bylo pouhých patnáct let. Psal se rok 1995. Svoji tehdejší o rok starší přítelkyni brutálně znásilnil. K nedobrovolnému aktu ji měl donutit nožem. Následně mu byl přiřknut trest odnětí svobody 18-54 měsíců.

To mu ale zřejmě nestačilo. V roce 2006 totiž při přestřelce zastřelil člověka, a to zcela úmyslně. Ve vězení strávil ze stanovených deseti let sedm. Kromě toho spáchal velké množství dalších deliktů, ale znásilnění a vražda jsou bezesporu ty největší.

Ani to Nicki Minaj neodradilo, aby si ho loni v říjnu vzala za muže. Vlnu nenávistných reakcí házela za hlavu. Do mnohonásobně trestaného kriminálníka se prostě zamilovala. Kennetha poznala už když jí bylo šestnáct let.

Byl to její první opravdový vztah. Tehdy ještě žila v Queensu a o rapových úspěších si mohla nechat zdát. Tehdy si Kenneth nechal říkat Zoo a je tak rád přezdíván do dnešních dnů. Po rozchodu se mnoho let neviděli a Nicki mezitím prožila několik románků se slavnými muži.

Při přestřelce zabil člověka, do vězení putoval na sedm let

Postelí jí prošel britský pilot formule 1 Lewis Hamilton, raper Nas, Meek Mill, Drake nebo Eminem. Ona si však přesto vybrala Kennetha. „Těhotenství. Láska. Manželství. Kolébka. Jsem šťastná a vděčná. Všem děkuji za přání a gratulace,“ napsala raperka fotografiím, které zveřejnila na Instagramu.

Těhotenské bříško nejde přehlédnout ani kdybyste chtěli. I tím šokovala veřejnost. Americká média o tom spekulovala už dlouho, ale nikdo to nevěděl jistě. Nicki bude svoje dítě dost možná vychovávat první roky sama, jelikož její drahý má další škraloup.

V Californii se zapomněl zapsat do registru zvrhlíků

Když se Kenneth přestěhoval za Nicki z New Yorku do Californie, měl se dojít znovu zaregistrovat jako sexuální delikvent. On na to ale jaksi zapomněl a proto lítá v pořádném průšvihu. Ve Spojených státech se, pokud jste zapsáni v takovém registru, musíte nahlašovat ve všech státech.

Policejní hlídka, která ho zastavila v Californii ale zjistila, že tam vedený není a problém byl na světě. Vzhledem k tomu, že se to bere jako federální zločin, hrozí mu až deset let ve vězení. Tam to ostatně už dobře zná.

Nicki s ním čeká dítě

Nicki ho přesto pořád obhajuje. „Když máte někoho, kdo je vaší spřízněnou duší a rozumí vám, cítíte se jako na vrcholu světa,“ řekla o manželovi v rozhovoru pro magazín People zaláskovaná raperka. Koneckonců horší než to, co zažila v dětství, to být nemůže.

Její otec byl alkoholik závislý na drogách a dělal jí a její matce ze života peklo. V jejich domě dokonce založil požár a pokusil se tak svoji ženu zavraždit. Dalším povedeným členem rodiny je její bratr Jelani Maraj, jenž byl odsouzen ke 25 letům vězení za pedofilii. Opakovaně totiž znásilňoval svoji jedenáctiletou nevlastní sestru. Nicki možná tak dopadla ještě docela dobře. Informace přinesl portál billboard.com.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU