Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Intriky a hádky o peníze: Podivný odchod Mirky Van Gils z pořadu Peče celá země

Mirka Van Gils Slavíková a Josef Maršálek
Mirka Van Gils Slavíková a Josef Maršálek
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia
Mirka Van Gils Slavíková a Josef Maršálek

Na televizní obrazovky se po pauze vrací pořad Peče celá země, v porotě ale chybí oblíbená Mirka Van Gils Slavíková, která byla nedílnou součástí show. Proč producenti cukrářku podruhé neoslovili a co ke svému odchodu říká ona sama?

První série show Peče celá země byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla nasadit na obrazovky další sérii. K překvapení diváků ale v porotě chybí cukrářka Mirka Van Gils Slavíková.

Kolem odchodu porotkyně se šuškají nejrůznější verze příběhu. Podle jedné z verzí mělo jít o finance, na kterých se Mirka nedokázala s produkcí domluvit, lidé z tvůrčího týmu ale tvrdí, že šlo hlavně o chování Slavíkové.

"To nebyly jen hádky o peníze. Mirka šíleně intrikovala a pro řadu lidí to bylo nesnesitelné," vysvětlil člen štábu webu ahaonline.

Snažím se žít v pravdě a to mě drží na nohou

Česká televize dostala od diváků i médií stovky dotazů ohledně odchodu Mirky Van Gils Slavíkové, zatím se ale k výměně porotkyně oficiálně nevyjádřila.

Stejně tak Slavíková odmítá poskytnout jakékoliv informace a nechce aféru nijak komentovat.

Zmíněnému webu se ale rozhodla slavná cukrářka přeci jen odepsat pár slov. "Celý život se snažím žít v pravdě a to mě drží na nohou, protože ty klacky, co se tam objeví, jsou pořádné klády," naznačila, že skutečně šlo o jakési mezilidské problémy v kolektivu, více ale specifikovat nechtěla.

Mirka je i nadále velmi aktivní ve svém oboru, vydává jednu kuchařku za druhou a pořádá pravidelné kurzy pečení.

Divákům chybí

Mirka Slavíková se rozhádala s týmem ČT, fanouškům ale v druhé sérii Peče celá země velice chybí. Podle některých je náhradnice Míša Landová příliš vlídná a štiplavé poznámky Slavíkové zkrátka v pořadu chybí.

Paní Mirko, Peče celá země bez vás, vašich komentářů, rad a vlastního názoru, to není vůbec ono, taková škoda," shodují se zklamaní diváci v komentářích na Instagramu.

Zda si ale připomínky vezmou tvůrci k srdci a dají v další řadě opět prostor ověřené porotkyni, je aktuálně ve hvězdách.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky