Pavel Trávníček má v předvánočním období v Německu spoustu práce. Všechny domluvené kšefty souvisí s pohádkou Tři oříšky pro Popelku, kde ztvárnil dnes již legendárního prince.

Film režiséra Václava Vorlíčka z roku 1973 vydělává Trávníčkovi i po tolika letech stále pořádný balík.

"Němci s přicházejícími Vánocemi doslova šílejí po Popelce. Pořádají desítky různých akcí, chtějí ode mě vyprávět historky z natáčení, a nejvíce žádané jsou samozřejmě podpisové akce," vysvětlil herec deníku Aha! s tím, že příští rok bude ještě plodnější.

Němci chystají obrovskou tour

Pavel Trávníček před nedávnem přijal pozvání na vánoční show v německém Lengenfeldu, kde na něj čekaly stovky fanoušků toužící po jeho podpisu.

"Té práce v německy mluvících zemích máme hodně. Příští rok, kdy to bude padesát let od natáčení Popelky, chystají Němci obrovskou tour. Během ní bude Pavel s dalšími žijícími herci vystupovat ve velkých halách," pochlubila se hercova manželka Monika výše zmíněnému webu.

Kšefty v německy mluvících zemích se Trávníčkovi opravdu vyplatí. Za jednu akci podle Aha! bere pohádkový princ až 1500 euro, což je v přepočtu zhruba osmatřicet tisíc korun.

Pavel Trávníček je v Německu na roztrhání

Související články