Někdo říká, že byla Trávníčkovou první Manželkou baletka Eva Štefková, jiný zase, že to byla herečka Simona Stašová. Ve finále však to, která z nich byla první, není důležité, protože s ním ani jedna nevydržela.

S Evou Štefkovou má však syna Adama, který žije v zahraničí a se svým otcem se vůbec nestýká. Nezdědil ani umělecké geny, živí se jako fitness trenér.

Se Stašovou žil Trávníček pět let, ale dítě ze společného svazku nevzešlo. Herečka na toto manželství nevzpomíná příliš ráda a ani o něm příliš často nemluví. Několikrát jen naznačila, že v jejich domácnosti často lítaly talíře. Simona k němu ale vzhlížela, ona teprve začínala a on byl už slavný princ z Popelky.

„Já si vzala prince, ale ono se s princi hrozně blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce, a to se nedá,“ řekla pro eXtra.

Život po boku Trávníčka není žádný med

Třetí manželkou se pak stala herečka a dabérka Helena Dytrtová, která s ním žila pět let. Měli spolu syna Pavla. Před více než dvaceti lety prozradila deníku Super, jaký rozchod s Trávníčkem opravdu byl.

„Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu se třemi mými dětmi, ten prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdeme… Když se napil, choval se nepříčetně. Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, rozřezal na mně nožem dokonce i oblečení.“

Dnes se ke svému nepovedenému manželství vůbec nechce vracet. Prý by ale zážitky s "princem" vydaly na pořádnou knihu a rozhodně prý nebyly žádný med. Jejich společný syn po otci zdědil ambice být slavný. Objevil se už jako malý kluk v legendární reklamě na kečup a kdo je jeho otec se dozvěděl až ve dvanácti letech. Trávníček na něj údajně celé dětství dlužil alimenty a syn ho vůbec nezajímal.

Trávníček všechna obvinění odmítal, prý šlo o zhrzené milenky

Čtvrtou osudovou ženou byla Olga Želenská. Ta byla ze soužití s hercem naprosto v šoku. Dřímalo v něm prý obrovské zlé zvíře. Říkalo se, že jí chtěl Pavel při jedné hádce vyhodit z okna v pátém patře.

„Hodně pil a byl i agresivní. Stačí, když o něm jen slyším, a chce se mi zvracet,“ řekla jeho někdejší milenku pro deník Super.

I jeho předposlední manželka, mladinká provozní Divadla Skelet, Lucie Vrbová, nebyla v manželství šťastná. Její kolegové dokonce tvrdili, že často chodila do práce s modřinami.

Trávníček vždy všechna nařčení odmítal s tím, že jsou to jen slova zhrzených žen po rozchodu. Že na jeho jménu chtějí bývalé milenky a manželky přiživit.

Bohužel ani v posledním manželství s Monikou Trávníčkovou není klid. Nikdo pořádně neví, jak to mezi nimi je. Říká se, že Monika Trávníčkovi zahýbá s Jaroslavem Svěceným. Ta to ale popírá. Už u nich ale zasahovala i policie, tudíž se můžeme jen domnívat, tak nejspíš skončí i toto manželství.

Související články