Pár tvoří už dlouhých sedmnáct let, přičemž sedm let z toho jsou manželé. Během trvání vztahu si Pavel Trávníček a jeho manželka Monika prošli lecčím. Zažili krásné chvíle, ale také okamžiky, které měly k idylce daleko. Všechno se jim ale podařilo překonat a před pár dny odstartovaly další společně strávený rok.

Ani pohádka, ani peříčko

Monika Trávníčková na sociální síti v den sedmého výročí svatby s Pavlem Trávníčkem zveřejnila radostnou fotografii s manželem právě ze svatby. Kromě toho, že vychválila aspekty, které jejich vztah dělají tím nejkrásnějším, sama otevřeně přiznala, že se nad nimi několikrát stahovala mračna.

„Život není pohádka ani peříčko, i když žijete s princem. Je potřeba si užívat života a hezkých chvilek. Dnes výročí sedm let a sedmnáct let,” napsala producentka. „Úcta, tolerance, pochopení, důvěra a volnost, zkouška,” dodala ještě a na konec textu přidala citát od amerického spisovatele Irvinga Stonea: „Manželství není jen nejdůležitějším vztahem, je i vztahem, který dává člověku pocit, že život je krásný a hodný žití, i kdyby byl navenek sebetěžší.”

Krize ve vztahu?

V minulém roce si manželé prošli opravdu velkou zkouškou. Na facebookových stránkách Divadla Pavla Trávníčka se totiž začaly objevovat zvláštní statusy, ve kterých kdosi mimo jiné psal například o tom, že chce Monika žít s jiným mužem. Manželé situaci komentovali s tím, že byl jejich účet na sociální síti napaden hackerem, a nepříjemnost předají policii.

Chvíli se zdálo, že šlo skutečně jen o planý poplach a mezi dvojicí se nic špatného neděje. Jenže následně mezi nimi došlo k velké hádce, během které u nich doma podle Blesku musela dokonce zasahovat policie. Ať už se ale mezi Pavlem Trávníčkem a jeho manželkou stalo cokoliv, vypadá to, že se jim všechno podařilo hravě překonat.

Související články