„Chtěli jsme se s vámi jen podělit o krásný, radostný moment z našeho společného života, když už je toho 1. máje. Aneb po těch více než 8 společných letech už bylo načase,“ okomentoval Pavel na Instagramu video, kde poklekl a požádal Matěje o ruku…

Pár se seznámil v roce 2012 na koncertě Matěje. Od té doby společně budují Pavlovu oděvní značku Pavel Berky, která slaví úspěchy po celém světě.

V roce 2018 prezentovali novou kolekci v rámci fashion weeku v New Yorku a Londýně, v minulosti se značka objevila i na pražském fashion weeku nebo v Bratislavě či Budapešti. Matěj hudebně vystupuje pod pseudonymem Matt Pardus a má za sebou duet s Ivetou Bartošovou, účinkoval coby předskokan turné Lunetic nebo britských Kosheen.

Jako dvě hrdličky

Tanečně doprovázel například i Karla Gotta, kapelu Nightwork nebo americké duo Nina Sky. V roce 2019 jste ho mohli vidět na hlavní stagi Prague Pride, kde vystoupil pro několik tisíc účastníků.

Matěj s Pavlem si rozumí nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Vzájemně se podporují a doplňují ve svých kariérách. Pavel Matěje a jeho taneční skupinu obléká na koncerty a videoklipy a Matěj pomáhá Pavlovi s managementem a e-shopem, fotí a točí přípravu jídel a receptů a aktuálně pracují na Pavlově první kuchařce, která je již v předprodeji a vyjde příští měsíc.

Hledali se, až se našli

„S Matějem jsme toho za těch víc než osm společných let prožili neskutečně moc. Ať už život v Praze, Londýně nebo několikaměsíční odloučení kvůli natáčení MasterChefa, společné akce, přehlídky, koncerty, turné, radosti i bolesti. Zkrátka vím, že teď je ten moment, kdy posunout náš vztah dál…“ dodává ve videu Pavel.

„Navzdory tomu, že jsme spolu už takovou dobu, poslední dobou vlastně denně, fungujeme pracovně, stále nás život spolu baví a každý den se najde okamžik, kdy jeden druhého umíme rozesmát. Naším přáním je vzít se se vším všudy, proto věříme, že nám to už brzy české zákony umožní,“ přidal Matěj.