Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef Roman Staša si zahrál v populárním seriálu Ulice. Všimli jste si ho?

Roman Staša
Roman Staša
Zdroj: TV Nova

V kuchařské show MasterChef Česko předvedl, jak se zvládne otáčet v kuchyni, za což si vysloužil titul nového kuchařského mistra. Nyní se zhostil docela jiné role, a to doslova! Mladý sympaťák se totiž objevil v epizodní roli v seriálu Ulice!

Jak to tak vypadá, kuchař Roman Staša neoplývá jen kulinářskými dovednostmi, ale slušně umí zapůsobit i před kamerou coby herec. V nedávné době se totiž objevil v roli číšníka v nekonečném seriálu Ulice. „Není malých rolí. To přesně mě napadlo, když jsem viděl svůj včerejší výkon v Ulici. Když jsem dostal nabídku na tuhle doslova epizodní roli, tak jsem moc neváhal,” napsal kuchař na sociální síti.

„Já na tenhle seriál sice nekoukám, ale stát se aspoň na chvíli součástí takový kultovní záležitosti, na to nešlo říct ne,” pokračoval ještě v příspěvku, ve kterém děkoval za trpělivost celého štábu. „Ukázalo mi to, že i po výhře v MasterChefovi se ani nenadějete a můžete skončit na ulici. Teda v Ulici,” dodal ještě vtipně na závěr.

MasterChef Česko MasterChef Česko Zdroj: TV Nova

Cesta soutěží MasterChef nebyla pro Romana Stašu úplně hladká. Často jej potkávaly nejrůznější problémy, ze kterých se ale vždy mladý a nadějný kuchař dokázal poučit a sebevědomě pokračoval dál. Ve finále se pak vydal do velmi vyrovnaného souboje s Pavlínou, která mezi diváky tak úplně populární nebyla. 

O to větší radost mezi fanoušky soutěže panovala, když porotci při finálním momentu vyhlásili právě Romanovo jméno. „Mně se vždycky líbily okamžiky kluků, co vyhráli ten hokej. Oni nikdy nevědí, co mají říct. Já to mám úplně stejně. Já si prostě pořád přijdu jako obyčejnej týpek, kterej má rád grilování, a najednou jsem MasterChef,” nechal se Roman slyšet krátce po výhře, kdy tak úplně nechápal, co se vlastně stalo

MasterChef Česko MasterChef Česko Zdroj: TV Nova

„Tahle soutěž mi popsala hodně stran v mojí životní knize, byl to fakt velkej zážitek a jestli tohle někdo uslyší, tak ať do toho jde. Když jsem přišel, nepoznal jsem houbu od bedly, já jsem prostě jenom strašně chtěl,” přiznal ještě mladý a sympatický kuchař s pokorou. 

A co má Roman Staša vůbec v plánu s výhrou? „Výhru bych určitě použil na vydání kuchařky a podporu Bez adresy. Přemýšlím, že bych i část použil na odpočinkovou dovolenou, kterou po takovém zápřahu potřebuje asi každý z nás,” nechal se kuchař slyšet pro Šíp ještě předtím, než zvítězil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU