První vyřazování v taneční show StarDance konečně nastalo a nejméně hlasů si vysloužili herec Pavel Trávníček a jeho taneční partnerka Veronika Lálová. Museli tedy z kola ven a v dalších epizodách si už nezatančí. Naštěstí oba berou věci zkrátka tak, jak jsou. „Zklamání není žádné, protože když se na to díváte jako Werich, který říkal, že když nejde o život, jde o h…., takže jsou jiné věci, hezčí, lepší,” nechal se pro Českou televizi slyšet v pondělí ráno sám Trávníček. „Mně to vůbec nevadí, ty ambice jsou úplně někde jinde a jde se dál,” dodal ještě. Herec zanedlouho oslaví své jedenasedmdesáté narozeniny a ze všech účastníků letošního ročníku StarDance byl nejstarší. Z jeho odpovědí tak bylo znát, že byl možná i rád, že se nebude muset v pokročilém věku účastnit dalších náročných tréninků.

Přes noc byl sám doma

Ihned po skončení vysílání druhé epizody StarDance se Trávníček vydal vyzvednout svou manželku Moniku a odjeli společně domů. Manželé si v posledních několika měsících prošli krizí, spekulovalo se dokonce o nevěře. O to více pak mnohé zarazilo, když Monika podle Blesku strávila noc před manželovým velkým večerem v přítomností zcela jiného může, a to houslisty Jaroslava Svěceného, kterému dělá manažerku. Mnohé tak zajímalo, co se za dveřmi PR agentury do brzkých ranních hodin dělo.

Nic za tím nehledejte

Monika trávila se Svěceným takřka celý páteční den, neboť měl houslista koncert na Štiříně, kam jej jako jeho manažerka pochopitelně doprovázela. Večer se pak společně odebrali do její kanceláře, a to prý kvůli pracovním povinnostem. „Po koncertě na Štiříně nás čekalo ještě mnoho práce a museli jsme podepsat a odevzdat do druhého dne tisíc kusů limitované edice Symfonie pro planetku u mě v kanceláři. Poté odjel domů. Nic víc za tím nehledejte, děláme jen svou práci,” reagovala na dotaz Expresu sama manželka Pavla Trávníčka.

StarDance opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová: