Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Padesátiletá Naomi Campbell porodila dceru. S kterými slavnými muži randila?

Naomi Campbell
Naomi Campbell
Zdroj: Profimedia.cz
Naomi Campbell

Zpráva o tom, že je matkou, všechny zaskočila. Padesátiletá modelka Naomi Campbell v úterý na sociální síti sdílela snímek, prostřednictvím kterého světu oznámila, že se dočkala dcerky. To spustilo mnoho spekulací, modelka totiž dle dostupných informací nemá žádného partnera. Bude tedy dítě vychovávat sama? 

Tohle snad nikdo nečekal. Modelka Naomi Campbell, která je již nějaký ten pátek zcela bez partnera, na sociální síti sdílela snímek, kterým oznámila, že se jí narodila holčička. „Není žádné větší lásky,“ napsala k fotografii. Lze tedy očekávat, že se o miminko a jeho výchovu postará sama. Naomi nikdy moc velké štěstí v lásce neměla. Během svého života randila s velkými hollywoodskými hvězdami a světovými miliardáři. Ani jeden ze vztahů ale neměl dlouhého trvání…

Robert De Niro i Leonardo DiCaprio

Počátkem 90. let byla modelka spojována s hercem Robertem De Nirem, jakékoliv spekulace o jejich sblížení ale odmítala. Veřejnost si však myslela něco jiného. V roce 1993 prožila první velký románek s hudebníkem a členem kapely U2 Adamem Claytonem. Láska to byla tak velká, že se dokonce zasnoubili. Jen o rok později byl však vztahu konec.

Oscarový herec Leonardo DiCaprio je známý svou posedlostí modelkami, a tak bylo nemožné, aby jeho pozornosti Naomi unikla. Dle webu Daily Mail spolu v půlce 90. let prožili krátké vzplanutí, které skončilo stejně rychle, jako se objevilo. Následovaly vztahy s podnikatelem Flaviem Briatorem či Badrem Jafarem, miliardářem, který měl při příležitosti oslav jejích pětatřicátých narozenin pronajmout osm pater slavné budovy Burj al Arab v Dubaji. Velká párty jej vyšla zhruba na 37 milionů korun. 

Nejdelší vztah a zpěvák One Direction

Následovaly románky například s hercem Gerardem Butlerem, magnátem Marcusem Eliasem či ruským miliardářem Vladislavem Doroninem. Právě s tím jí vztah trval nejdéle, byli spolu pět let. V roce 2013 se rozešli, a přáteli rozhodně nezůstali. V roce 2020 internetem dokonce kolovaly zprávy o tom, že se modelka se svým ex soudila o jisté věci, které chtěla znovu zařadit do svého majetku. 

A jedním ze zatím posledních hereččiných partnerů byl podle všeho i zpěvák dnes již neexistující kapely One Direction Liam Payne. Láska ale dlouho nevydržela. Podle nejmenovaných zdrojů se dvojice několikrát sešla, jiskra ale velmi brzy vyhasla. 

V současné době není známa žádná informace o tom, že by modelka po svém boku měla nějakého partnera. Fanoušci se tak domnívají, že se o svou novorozenou dceru hodlá postarat zcela sama. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky