Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Leonardo DiCaprio: Tohle byste do jedné z nejtajemnějších hvězd asi neřekli

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Zdroj: profimedia
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio je snem mnoha dívek, ale kdyby věděly do kolika žil s matkou, dost možná by zatoužily po někom jiném. V dětství se měl herec navíc přejmenovat z Leonarda na Lenny. Co dalšího jste o hvězdě Titanicu a dalších velkofilmů možná nevěděli?

Leonardo DiCaprio nemá neobvyklé jméno náhodou. Když ho matka měla ještě v bříšku, kopl ji poprvé, když stála před obrazy Leonarda Da Vinciho.

Když mu bylo deset let, herecký agent mu řekl, že by si měl změnit jméno na více vřelé, což Leonardo dle něho nebylo. Leo se dnes mohl jmenovat Lenny Williams.

Jako malý žil v chudinské čtvrti 

Jako malý žil s matkou s Los Angeles v té nejchudší části. V minulosti ji popsal jako ghetto Hollywoodu.

Málem nevzal roli v Titanicu

Roku 1997 natočil film Titanic. Nad nabídkou ale dlouho přemýšlel, jelikož si nebyl jistý, zda chce vůbec natočit takový druh filmu. Nakonec z něj udělal hvězdu.

Improvizace mu není cizí

V repertoáru má také film nespoutaný Django, kde si rozsekne ruku a začne krvácet. Jedná se o improvizaci. V závěru scény ještě rozmazal krev po obličeji kolegyni Kerry Washington.

Je to mamánek

Leo nemá o partnerky nouzi. Celý život střídá jednu blondýnu za druhou. Kdo by byl řekl, že až do třiadvaceti let žil s matkou?

Nesnáší drogy

Nikdy nezkusil žádné drogy. Když točil Vlka z Wall Street, musel konzultovat svoji roli s lidmi, kteří mají s omamnými látkami zkušenosti, aby Jordana Belforta zahrál dobře.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky