Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu začali randit před třemi lety a po roce vztahu se jim z veliké lásky narodila dcera Rumie. Na sociální síti působili zápasník a zpěvačka jako dokonalý pár, o krizi v jejich vztahu se přesto šuškalo již delší dobu, jelikož Muradov trávil stále více času v rodném Uzbekistánu a dceři ani partnerce se vůbec nevěnoval.

Den po Vánocích Monika přiznala, že je mezí ní a Machem definitivní konec. "Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," oznámila zpěvačka na svém Instagramu.

Po novém roce se ale Bagárová a Makhmud začali znovu sbližovat.

Společný víkend a slova o odpuštění

Podle informací Extra přijela Monika Bagárová i s dcerou Rumií z Brna a celý víkend strávila s Muradovem v domě, který mají zatím stále v pronájmu.

"Je to comeback. Minimálně část víkendu trávili dohromady," potvrdil webu informaci člověk z blízkého okolí páru.

"Ruminka je náš smysl života. Oba pro ni dýcháme a uděláme vždy vše pro to, aby byla šťastná a nechybělo jí nic. Tím nemyslím materiálně," odpověděla neurčitě Monika Bagárová na dotaz fanoušků, zda s Muradovem opět tvoří pár. Poté zpěvačka sdílela citát z Bible, kde se hovoří o odpuštění. "Odpustíte-li totiž lidem jejich prohřešky, odpustí také váš nebeský otec vám," prozradila hvězda Superstar svůj nejoblíbenější biblický verš, který aktuálně nejspíš odráží její životní situaci. Vztah dvojice totiž prošel opravdovou zatěžkávací zkouškou.

Nevěry Muradova

V době, kdy ještě Muradov a Bagárová oficiálně působili jak pár, několik na sobě nezávislých svědků vypovědělo časopisu Sedmička, že zápasníka spatřili na různých místech a vždy v dámské společnosti. Viděn byl například s jistou blondýnou ve čtyřhvězdičkovém hotelu Step kousek od Palmovky. Tam Muradov s neznámou ženou strávil několik minut ve smíšené sauně a následně dováděli v bazénu.

O měsíc později přišlo další svědectví, tentokrát byl údajně Makhmud na romantické večeři při svíčkách v luxusní restauraci v centru Prahy a doprovod mu opět nedělala Monika Bagárová.

Pokud zpěvačka hovoří o odpuštění, mohla mít na mysli právě zálety zápasníka, který má pro krásné ženy slabost. Zda se ale rodičům malé Rumie podaří vztah skutečně slepit, ukáže až čas. Muradov má totiž stále rozjetý byznys ve své rodné zemi a není jisté, zda dokáže věnovat přítelkyni a dceři dostatek času, aby mohli fungovat jako rodina. Necháme se překvapit. Ostatně návraty rozpadlých dvojic jsou v poslední době u zápasníků MMA moderní. Bouřlivý rozchod a následné romantické usmíření zažili například Karlos Vémola s Lelou Ceterovou, či André Reinders s Hanou Mašlíkovou.

Vrátí se k sobě?

Související články