Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová problémy s Muradovem tajila měsíce: Nečekaný nákup pozemku

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Působili sice jako ideální pár, vztah Moniky Bagárové a Makhmuda se ale přesto po třech letech rozpadl. Zpěvačka rozchod oznámila den po Vánocích, nyní se ovšem ukázalo, že odchod od zápasníka už nejspíš plánovala dlouhé měsíce.

Monika Bagárová se s Makhmudem Muradovem dala do kupy před třemi lety. Zpěvačka tehdy osvaleného Uzbeka oslovila na sociální síti a netrvalo dlouho a z nevinného psaní vznikl milostný románek.

Porotkyně Superstar po roce s Muradovem otěhotněla, po narození dcery se ale zápasník ukazoval s rodinou čím dál méně.

Když už si i vrabci na střeše šuškali o rozchodu této na pohled dokonalé dvojky, rozhodla se Bagárová přiznat barvu. "Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina," napsala hvězda na Instagramu.

Nákup pozemků v Brně

Monika Bagárová si již před časem začala dělat zadní vrátka. Zpěvačka poslední roky žila s Muradovem v Praze, nyní se ale podle všeho chce opět přiblížit rodině.

​Jak vyplývá z katastru nemovitostí, Bagárová podepsala loni v září kupní smlouvu na pozemek nedaleko Brna za 5,5 milionu korun.

Ačkoliv jde zatím pouze o úrodnou půdu, s převedením na stavební pozemek by v této lokalitě neměl být žádný problém. Jaké má ale Monika s nově nabytým majetkem přesné plány, zatím není známo.

Návrat po pauze

Zhrzená Monika Bagárová si po oznámení rozchodu dala na nějaký čas pauzu od sociálních sítí. Dlouho se ale hvězda Superstar skrývat nevydržela a po týdnu se ozvala fanouškům. Zpěvačka nahrála do stories nová videa se svou dcerou Rumií, na kterou se po nevydařeném vztahu ještě více upnula. 

Rodinné štěstí Muradova a Bagárové nemělo dlouhého trvání

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky