Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle nařkl voják z hrubého chování: Pomstil se jí pak na její svatbě

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a princ Harry

Svatbu prince Harryho a Meghan Markle sledovaly v roce 2018 po celém světě miliony lidí, o to více frustrující pro vévodkyni musel být problém, který nastal při vystupování z auta. Zamotala se jí totiž její dlouhá vlečka a Meghan se jen horko těžko dostávala z auta ven. Celá situace mohla proběhnout hladce, kdyby jí byl býval pomohl voják, který u auta stál. Ten se ale raději tvářil tak, že nic nevidí. 

Svatební den prince Harryho a Meghan Markle měl být absolutně perfektní. A skoro takový doopravdy byl. Jeden menší zádrhel se do něj totiž přece jen vloudil. I méně pozorný divák si mohl všimnout, že měla Meghan problém s vystupováním z auta. Její dlouhá vlečka se totiž po cestě zamotala a Meghan při příjezdu nevěděla, jak ji rychle rozplést. 

Voják jí pomoci nechtěl

Toho, že Meghan zápasí se svými šaty, si rychle všimla módní návrhářka Clare Waight Keller, která šaty navrhovala. Okamžitě proto přispěchala Meghan na pomoc, aby mohla vlečku rozmotat. Strávila s tím sice jen několik vteřin, pro Meghan ovšem i taková chvilka musela být nekonečná. Proces rozmotávání by zdaleka nemusel být tak dlouhý, kdyby návrhářce pomohl i přihlížející voják, který Meghan otevíral dveře od auta. Ten se ale rozhodl, že si celou situaci vychutná a bude se na nervózní Meghan jen dívat. 

Byla k němu údajně hrubá

Jak totiž uvedl podle webu geo.tv spisovatel Tom Bower, který pracuje na nové knize s názvem Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory, k vojákovi, který situaci přihlížel, měla být Meghan den předtím velmi hrubá. „Můžete vidět, jak Meghan vystupuje z auta bez doprovodu a má problémy s vlečkou u svatebních šatů. A ten voják se jí vůbec nesnaží nijak pomoci. Důvodem bylo, že den předtím, během nácviku, se k němu Meghan nechovala vůbec hezky. A tak si řekl, že jí prostě nepomůže,” nechal se spisovatel slyšet s tím, že se k němu příběh dostal od kolegů zmíněného vojáka. 

Co přesně se v den zkoušky stalo, jasné není. Nejde ale zdaleka o jediné obvinění, která na hlavu Meghan padlo. O jejím nehezkém chování k podřízeným se totiž několikrát hovořilo už v minulosti. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky