Meghan Markle neměla vždy štěstí na kamarády. I když se mnozí na jednu stranu tvářili jako její nejlepší přátelé, několikrát se stalo, že právě oni na vévodkyni a jejího manžela donášeli do nejrůznějších bulvárních redakcí. Právě proto byla následně manželka prince Harryho mnohem opatrnější v tom, komu dala svou plnou důvěru. A jedním z těch, komu Meghan na sto procent věřila, byl člen charitativní organizace na pomoc psům Oli Juste.

Dojemná slova

Vévodkyně Meghan nyní právě za svého dobrého kamaráda truchlí. Oli Juste totiž náhle ve věku 46 let zemřel. „Zanechalo mě to, stejně jako spoustu dalších, zničenou. Vím ale, že poselství, které po sobě zanechal našim chlupatým kamarádům, je krásně jednoduché – stačí je jen milovat,” uvedla ke smrti svého kamaráda Meghan podle webu People.

„Zvláště pak ty, které někdo opustil nebo na ně zapomněl. Na jeho počest vybudujeme Křídlo Oliho Juste v Mayhew (název charitativní organizace na podporu psů, pozn. red.), kde najdou azyl zvířata, pro která je těžší najít své domovy. Protože, stejně jako Oli, ani ona nebudou nikdy zapomenuta a budou vždycky milována,” dodala ještě zdrcená Meghan.

Podpora Meghan

Meghan Markle se s Oli Justem seznámila v době, kdy byla ještě členkou britské královské rodiny. Coby vévodkyně totiž hledala charitativní organizace, kterým by mohla pomáhat a kterých by se mohla stát patronkou. A právě tehdy narazila na organizaci Mayhew, jejíž členem byl Oli Juste.

Pomoc pejskům ji obzvlášť zajímala, neboť sama vévodkyně má doma pejska z útulku. V době, kdy se nemohla stoprocentně věnovat svému čtyřnohému miláčkovi kvůli královským povinnostem, jej svěřila právě Olimu a jeho partnerovi, kteří se o něj, dle slov vévodkyně, starali, jako by byl jejich vlastní.